Skocz do zawartości

1&1 na polskim rynku


Siemen

Recommended Posts

Witam, jedna z największych firm hostingowych na świecie 1&1 (www.1and1.pl) jest już obecna na polskim rynku.

Z tej okazji możecie zarejestrować jedną domenę .pl wraz z serwerem zupełnie za darmo na okres dwóch lat.

Na temat tej promocji jak i samej firmy, możecie porozmawiać na forum 1&1.

Parametry:

10 GB powierzchni dyskowej,

pakiet 3000 GB transferu miesięcznie,

2 GB powierzchni poczty e-mail,

100 adresów email

Spieszcie się, oferta promocyjna będzie tylko dostępna przez krótki okres czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam się z zapoznaniem tematu na innym forum http://www.webhostingtalk.pl/topic/25435...ge__st__20

A tu króciutki cytat:

Wpiszcie w google "1and1 review" - Tysiące historii ludzi nabranych w butelkę przez tę kryminogenną firmę. Nie dajcie się nabrać na ich podpuchę!

Kilka przykładów z mojego doswiadczenia (i moich klientów):

1) Kasują mnie co roku za domeny dawno przetransferowane do innego providera.

2) Rezygnacja z usług jest praktycznie niemożliwa. Dzwonie że chce ich opuścic, oni potwierdzają, a za kilka dni przychodzi kolejna f-ra.

3) Ktoś mi ukradł domenę którą zarejstrowałęm u nich (1and1 UK). Powiedzieli, ze ktoś zadzwonił do nich i kazał przetransferować do jakiejś spamerskiej firmy powiązanej z Sedo (własność 1and1).

Co dziwne, kiedy ja chciałem zmienić własność jednej z moich domen ( byłem zobowiązany wyrokiem ICANN), to 1and1 zajęło to prawie 3 miesiące. Dopiero interwencja prawników ICANN zmusiła ich do działania (też nie było łatwo).

4) Wystawiają faktury za usługi o które nikt nie prosił. Mnóstwo ukrytych opłat o których nie ma mowy w regulaminie. Dowolnie zmieniają warunki umów i ceny. Jak odmawiasz zapłaty jesteś automatycznie kierowany do firmy windykacyjnej - założyli nawet własną firmę windykacyjną w UK.

5) Ich serwery w UK i US to kompletny joke. połącznie do baz danych zawodne, pingi straszne, prymitywny i przestarzały control panel.

6) Amerykanski odpowiednik polskiego UOKiK wydał im notę F (najgorsza) za brak poszanowania praw klientów i liczbę skarg (jak i również brak prób rozwiązywania problemów)

http://www.dc.bbb.or...&compid=1040770

Jeszcze raz apeluję abyście się powaznie zastanowili zanim się wpędzicie w hostingowe piekło. Ta firma funkcjonuje tylko dlatego, ze nabiera klientów a następnie doi z nicj kasę jak się tylko da najgorszymi możliwymi sposobami.

Wpisz w google 1and1 review i wszystko się wyjaśni. Niektóre historie naprawdę powodują dreszcze. Ludzie potracili firmy z powodu zaniedbań i oszustw po stronie 1and1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...