Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany     

 1. Today
 2. Proszę o ocenę strony Seks-randki.com.pl
 3. Ostatni tydzień
 4. Na web.archive.org spróbuj wybrać inną datę.
 5. Wcześniej
 6. Hej, Potrzebuję pomocy. Muszę odzyskać treści ze strony internetowej, która przestała istnieć. Znalazłam ją na web.archive.org. Cała strona działa i wszystkie zakładki się otwierają, tylko nie ta, którą potrzebuję. Czy jest szansa, żeby te treści odzyskać? Będę wdzięczna za pomoc!
 7. PremiumKonta

  Jak rozkręcić sprzedaż?

  Social Media Na facebooku bardzo dużo można zarobić.
 8. PremiumKonta

  Początek początków z Webmasterką

  Darmowe, zagraniczne tutoriale najlepsze :) HTML + CSS
 9. BestSub

  Praca

  Poszukujemy osoby na stanowisko Web Developer – Webmaster z umiejętnościami związanymi z tworzeniem stron internetowych i znajomością technik internetowych. Znajomość obsługi kampanii marketingowych usługi AdWords będzie atutem. Praca możliwa dla studenta studiów zaocznych. Praca w trybie stacjonarnym, nie przewidujemy możliwości outsourcingu lub pracy zdalnej. Twoje wykształcenie nie jest dla nas wyznacznikiem, zdajemy sobie sprawę że w tej branży jest bardzo wielu pracowników którzy swoją wiedzę zdobyli we własnym zakresie, zatrudnimy kogoś ambitnego, kreatywnego, myślącego poza utartym schematem. Gwarantujemy: - kompleksowe i bieżące szkolenia w naszej firmie - umowę o pracę lub zatrudnienie na działalność (do wyboru) - pracę w stałych godzinach 7:00 - 15:00, 8:00 – 16:00, 9:00 – 17:00 - wynagrodzenie stosowne do umiejętności, zaangażowania i chęci rozwoju - ciekawą pracę w biurze, w miłym zespole - w przypadku zmiany miejsca zamieszkania - zakwaterowanie Wymagania: - sumienność i rzetelność - miły i dobry kontakt z ludźmi - chęć i umiejętność przyswajania wiedzy - znajomość HTML, CSS, mile widziane Wordpress, javascript, PHP - wdrażania masek sklepów internetowych, czyli kodowania template na poziomie Senior - umiejętność składania grafiki komputerowej i redakcji tekstu - kodowania szablonów aukcji, szablonów e-mail i newsletterów - znajomość Photoshop lub Corel Draw na poziomie średnio zaawansowanym, chęć nauczenia się tych 2 programów - umiejętność obsługi kampanii Google AdWords (ew. chęć wyszkolenia) - mile widziana umiejętność przewidywania wyszukiwań użytkowników - obsługa sklepów internetowych, mile widziane doświadczenie w sklepach internetowych IAI Wynagrodzenie : 10.000 PLN + VAT w przypadku działalności gospodarczej , 8300 PLN brutto w przypadku umowy o prace Miejsce wykonywania pracy - biuro w Lipianach, woj. zachodniopomorskie. kontakt szymon@bestsublimation.de lub tel.883 012345
 10. Cześć, mam skrypt który zlicza ilość unikalnych wejść na moją stronę w ciągu 24h, wszystko fajnie ale nie resetuje się co 24h tylko co mniej, na razie raz zresetował się po 12h raz po połtorej, ktoś widzi jakiś problem? dodatkowo chciałbym by nie zerował się co 24h (tak jak jest dotychczas) tylko by usuwał adresy IP które są dłużej niż 24h i żeby była taka płynna wymiana, ale to drugoplanowo, najbardziej zależy mi by naprawić działanie skryptu :) <?php //add_comment.php $plik = "online_24.txt"; $czas = 24*60*60; $t = time(); $ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR']; $u = explode("\n", str_replace("\r", "", @join("", @file($plik)))); foreach($u as $i => $v) { $e = explode("|", $v); if($e[0] == $ip || $e[1] < $t) unset($u[$i]); } $u[] = $ip . "|" . ($t + $czas); $fp = fopen($plik, "w"); flock($fp, 2); fputs($fp, join("\n", $u)); flock($fp, 3); fclose($fp); $output='<span class="icon-user-2" >24h: '.count($u).'</span>'; echo $output; ?>
 11. Jugnam

  Jak rozkręcić sprzedaż?

  Social Media (facebook instagram) Pozycjonowanie Mapy google Dbanie o dobre ceny oraz o dobra opinię sklepu Można na wiele sposobów.
 12. Jugnam

  organizacja imprez firmowych na mazurach

  Jeste bardzo wiele firm, które się w tym specjalizuja i czasami dobrze jest skorzystać z takiej pomocy niż samodzielnie planować takie spotkanie.Z drugiej strony nie każdy ma ochotę w firmie na wyjazd, tak wiec czasami dobrze jest zaplanować coś w miejscu w którym sie mieszka. Ostatnio planowaliśmy taką jednodniową imprezę integracyjną i zdecydowalismy sie na trampoliny w Airo. Super sprawa, mogę polecić. Podobało sie praktycznie każdemu. Można było poczuć się jak duże dziecko
 13. Jugnam

  Vivus czy ktoś korzystał ?

  Nie jestem z siebie dumny ale dwa razy korzytałem z firm pożyczkowych prywatnych, potem jednak przestałem. Oprocentowanie w takich firmach jest bardzo wysokie oraz pozyczanie w nich zupełnie się nie opłaca. Przerzuciłem się na pożyczki społecznościowe. Polecam bardziej zainteresować się tym tematem. Pożyczki takie są znacznie mniej oprocentowane oraz mają lepsze warunki spłaty. Jak w Future Capital.
 14. Jugnam

  Aparat na zęby - jak długo?

  Moim zdaniem nie od lekarza ale od przypadku. Różne są wady uzebienia oraz przez to bardzo różnie nosi się aparaty.... Moim zdaniem lepiej będzie skonsultowac się ze stomatologiem.
 15. Wszystko zależy co potrzebujesz ... znajdziesz studenta zrobi Ci i za 200 zł ... Jeśli potrzebujesz coś lepszego to ceny jednorazowe od 700-800 zł ... Jeśli trafisz na dużą agencje to ceny mogą zaczynać się od 1500 zł albo i 5tys ...Wszystko zależy od funkcjonalności strony od tego kto robi i czy chcesz mieć profesjonalnie czy na odpiernicz tak aby było coś. Pamiętaj tylko że cena strony to nie jest jedyny koszt ... dodatkowo jest domena + serwer odmawiają co rok lub jeszcze abonament miesięczny jeśli postawisz gdzieś stronę na jakiejś platformie abonamentowej. Dobre usługi programistyczne oferuje jeszcze ta firma https://itcenter.pl/oferta/integracja-systemow-informatycznych/
 16. Witajcie. Nie mogę dojść do ładu z formularzem kontaktowym, formularz się nie chce wysłać. plik php: formularz w html: Coś innego zamiast "#"? Pogubiłem się.
 17. todarek12

  Jak rozkręcić sprzedaż?

  Wydaje mi się, że na początku dobrze jest zacząć od marketingu w social mediach.
 18. Okazja!! 8 stron internetowych od 800zł - licytacja allegro. https://allegrolokalnie.pl/oferta/8-stron-internetowych-od-800zl
 19. juliet16

  Początek początków z Webmasterką

  Swoją przygodę z webmasteringiem rozpoczęłam od darmowych tutoriali na yt, trochę wiedzy w technikum zdobyłam i z czasem odłożyłam kasę na kursy. Przed płatnym stażem odbyłam kurs na Webstreet https://webstreet.pl/oferta/wordpress-od-podstaw/ Szczerze polecam!
 20. resta

  SEO

  jeśli nie umiesz szukać w Google, czym jest SEO, to daj sobie z tym spokój
 21. pablop76

  Buttony do uruchomienia skryptu

  Button nie jest odnośnikiem tylko właśnie przyciskiem i kod który wywołuje może być dowolny, ale potrzebny do tego zadania będzie javascript. <button>uruchom akcję</button> const btn = document.querySelector('button'); btn.addEventListener('click',()=>{ //zadanie do wykonania })
 22. pablop76

  pierwsza strona html icss

  Tak jak napisałeś w tytule. HTML i CSS. Zacznij od jakiegoś tutka na youtube, ale żeby był aktualny.
 23. pablop76

  Zamiana diva

  #second{ display: none; }
 24. pablop76

  popup

  https://developer.mozilla.org/pl/docs/Web/API/Window/open
 25. Barb

  Proszę o opinię

  Nie można określić, ponieważ jest brak dostępu dla niezalogowanych.
 26. Barb

  SEO

  SEO oznacza optymalizacje dla wyszukiwarek internetowych lub pozycjonowanie. Optymalizacja ma na celu osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki. Na jej działania składa się optymalizacja treści na stronie (muszą być one obszerne, oryginalne, o odpowiednich nagłówkach, zawierające słowa kluczowe), odpowiednie znaczniki tytułów stron, opisy meta description, odpowiednie adresy url, grafiki czy linkowanie między stronami.
 27. To zależy od ilości fraz, pakietu. Najniższy pakiet to raczej takie 200zł za 10godzin pracy w miesiącu.
 1. Załaduj więcej aktywności
×