Skocz do zawartości

mervin

Administrators
 • Zawartość

  166
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  6

mervin last won the day on Marzec 2 2017

mervin had the most liked content!

Reputacja

9 Neutral

O mervin

 • Ranga
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. mervin

  System CRM do call center

  Sprawdź na codecanyon.net - spora baza skryptów. W kategorii CRM też jest w czym wybierać, możliwe, że będziesz musiał dokonać niewielkiej modyfikacji, jednak jako bazę polecam użyć gotowe rozwiązanie.
 2. mervin

  Ustawienie css

  usuń poniższy blok z css. #flagi a { display: inline; float: left; margin-left: 220px; margin-right: 220px; }
 3. mervin

  przenoszenie wordpressa na home.pl

  Hej, do domeny którą sobie zarejestrowałeś na home potrzebujesz jeszcze hosting. Osobiście mogę polecić zenbox.pl (m.in. to forum korzysta z tego hostingu), ale jest wiele innych firm hostingowyh które oferują instalator. Wydaje mi się, że home.pl także ma w ofercie instalator skryptów, niemniej jest spora część osób która odradza tą firmę. Jak już będziesz miał wykupiony hosting musisz przekierować domenę na ten serwer (ustawić prawidłowe adresy dns). Po zmianie dns będziesz mógł użyć instalatora aby automatycznie dla Ciebie zainstalował wordpressa. Jeśli zatrzymasz się na jakimś kroku daj znać, chętnie pomogę.
 4. Język sass ma dwa syntaksy sass oraz scss. W edytorze masz otwarte pliki z rozszerzeniem scss natomias syntaks wskazuje na sass. Rozwiązania są dwa. Jeżeli chcesz korzstać z obecnego syntaksu (sass) zmień rozszerzenie pliku na *.sass. Drugim rozwiązaniem jest zmiana syntaksu na scss (a więc zbliżenie się do css).
 5. Potrzebujesz chyba zainstalować dodatkowy pakiet scss snippet apm install scss-snippets Tutaj znajdziesz więcej info. Daj znać czy pomogło.
 6. mervin

  kolizja

  Niestety muszę się tu zgodzić z @kris_goldweb. Minimalna moderacja powinna tutaj istnieć. W najbliższym czasie poszukam moderatora do forum, trzeba się pozbyć tego spamu.
 7. Myślę, że dużą wagę odgrywa zaufanie do danej firmy aniżeli forma umowy. Mam przykład sklepu stacjonarnego pozycjonowanego przy rozliczeniu za efekt, a współpraca układała się przez kilka lat. Innym przykładem będzie niewywiązanie się z umowy przez inną już firmę pozycjonerską (brak poprawy pozycji frazy) i po 6 miesiącach zerwałem kontrakt. Obecnie zdecydowałem się na pozycjonowanie na podstawie umowy abonamentowej. Za wcześnie jeszcze bym mógł przedstawić efekty. Główną rolę w podjęciu takiej decyzji miało przeświadczenie o uczciwości danej firmy, rodzaj umowy był dla mnie sprawą drugorzędną.
 8. mervin

  Problem z wychodzącymi mailami

  W takim razie masz dwie możliwośći. Albo zrezygnować z usług AZ.pl (opinie) albo przepisać formularz. Jeżeli zdecydujesz się na drugą opcję załóż skrzynkę pocztową w panelu az.pl oraz znajdź plik odpowiedzialny za wysyłkę maili podczas rejestracji. Tam trzeba będzie dokonać zmian. Chętnie Ci z tym pomogę. Podaj fragment kodu który korzysta z funkcji mail().
 9. mervin

  Problem z wychodzącymi mailami

  Czy wiesz czy skrypt korzysta z SMTP czy z funkcji mail() w PHP? Spróbuj uruchomić poniższy kod na serwerze (utwórz plik o nazwie test_mail.php z poniższym kodem): <?php $to = 'twoj@email'; $subject = 'test'; $message = 'test wiadomosci'; $headers = 'From: webmaster@example.com' . "\r\n" . 'Reply-To: webmaster@example.com' . "\r\n" . 'X-Mailer: PHP/' . phpversion(); mail($to, $subject, $message, $headers); ?> Podaj oczywiście swój adres e-mail. Po wrzuceniu pliku na serwer wejdź na stronę /test_mail.php i sprawdź pocztę. Kod sprawdza czy dziala funkcja mail() na serwerze.
 10. mervin

  Brak polskich znaków w PHP - co dopisać?

  Musisz podać więcej szczegółów, ew. przykładowy kod. Może po prostu brakuje Ci ustawionego kodowania w HTML w tagu meta (charset="UTF-8")?
 11. mervin

  bardzo prosta galeria w javascript

  sprawdź lightbox: http://lokeshdhakar....ects/lightbox2/ z powyższej strony nalzeży ściągnąć pliki, załączyć odnośniki do nich w sekcji <head> i poźniej będziesz mógł uzyskać efekt jaki chcesz. wszystkie informacje wraz z demo i instrukcją znajdziesz pod linkiem. jeżeli będziesz miał kłopoty to pisz. a i jeszcze jedno Java is to Javascript what car is to carpet .
 12. mervin

  Zapytanie do czterech tabel

  Jasne, że można! Jak podasz strukturę tabel to mogę je napsiać. Mniej więcej to wygląda tak: Robisz selecta z kilku tabel jednocześnie czyli np. select * from klienci k, adresy a, telefony t where k.id_klienta= 13 and k.id_klienta = a.id_klienta and t.id_klienta = k.id_klienta
 13. mervin

  Bardzo mały problem

  Próbowałeś z {display:inline;} ? Możesz też elementy ustawić na float:left. Wyślij fragment swojego kodu.
 14. mervin

  Wordpress - wyszukiwarka i ikonki

  Wynika to z tego, ze link do serwisu zewnętrznego musi byc podany razem z "http://" inaczej będzie traktowany jako część Twojej strony. Wysatczy dodać przedrostek "http://" i link bedzie przekierowywac na strone facebooka. Nie wiem o co chodzi z wyszukiwarka, wydaje sie dzialac poprawnie.
 15. Takie tematy nadają się na wyhacz.pl, nie na forum webmasterskie.
×