Skocz do zawartości

mervin

Administrators
 • Zawartość

  179
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  6

Wszystko napisane przez mervin

 1. Na web.archive.org spróbuj wybrać inną datę.
 2. mervin

  Buttony do uruchomienia skryptu

  A jakie jest pytanie?
 3. mervin

  Mały problem z Css

  załącz kod strony lub podaj adres gdzie można ją zobaczyć, chętnie zerknę na to
 4. mervin

  reset sklepu online

  Z jakiego skryptu sklepu korzystasz?
 5. mervin

  Szablony pod wordpress

  Jedna z bardziej popularnych to templatemonster.pl lub themeforest.net Jaka tematyka Cię interesuje?
 6. Hej, powinieneś się zarejestrować do VAT-UE aby mieć możliwość wystawiania faktur bez doliczania VATu. Przedsiębiorca z Anglii nie będzie w stanie odliczyć sobie podatku VAT naliczonego w Polsce.
 7. mervin

  Błednie wyświetlana tabela

  Drugi obrazek nie chce się załadować, ale zakładam, że jakbyś zamienił colspan="2" na colspan="4" w ostatnich rzędach to tabela wyświetliłaby się poprawnie.
 8. mervin

  [kupno] Strona www dla klubu piłkarskiego

  Hej, jaki jest Twój budżet i czy masz jakieś wymagania co do wykorzystanych technologii?
 9. mervin

  System CRM do call center

  Sprawdź na codecanyon.net - spora baza skryptów. W kategorii CRM też jest w czym wybierać, możliwe, że będziesz musiał dokonać niewielkiej modyfikacji, jednak jako bazę polecam użyć gotowe rozwiązanie.
 10. mervin

  Ustawienie css

  usuń poniższy blok z css. #flagi a { display: inline; float: left; margin-left: 220px; margin-right: 220px; }
 11. Język sass ma dwa syntaksy sass oraz scss. W edytorze masz otwarte pliki z rozszerzeniem scss natomias syntaks wskazuje na sass. Rozwiązania są dwa. Jeżeli chcesz korzstać z obecnego syntaksu (sass) zmień rozszerzenie pliku na *.sass. Drugim rozwiązaniem jest zmiana syntaksu na scss (a więc zbliżenie się do css).
 12. Potrzebujesz chyba zainstalować dodatkowy pakiet scss snippet apm install scss-snippets Tutaj znajdziesz więcej info. Daj znać czy pomogło.
 13. mervin

  reklama WebForum.pl

  Jeśli pomogło Ci to forum i chciałbyś się odwdzięczyć, wstaw jeden z poniższych buttonów na swoją stronę. <a href="http://www.webforum.pl/"><img src="http://www.webforum.pl/gfx/webforum1_80x15.gif" border="0" alt="forum webmasterskie" title="forum webmasterskie"></a> <a href="http://www.webforum.pl/"><img src="http://www.webforum.pl/gfx/webforum2_80x15.gif" border="0" alt="forum webmasterskie" title="forum webmasterskie"></a> <a href="http://www.webforum.pl/"><img src="http://www.webforum.pl/gfx/webforum1_88x31.gif" border="0" alt="forum webmasterskie" title="forum webmasterskie"></a> Będziemy za to bardzo wdzięczni
 14. Myślę, że dużą wagę odgrywa zaufanie do danej firmy aniżeli forma umowy. Mam przykład sklepu stacjonarnego pozycjonowanego przy rozliczeniu za efekt, a współpraca układała się przez kilka lat. Innym przykładem będzie niewywiązanie się z umowy przez inną już firmę pozycjonerską (brak poprawy pozycji frazy) i po 6 miesiącach zerwałem kontrakt. Obecnie zdecydowałem się na pozycjonowanie na podstawie umowy abonamentowej. Za wcześnie jeszcze bym mógł przedstawić efekty. Główną rolę w podjęciu takiej decyzji miało przeświadczenie o uczciwości danej firmy, rodzaj umowy był dla mnie sprawą drugorzędną.
 15. mervin

  Problem z wychodzącymi mailami

  W takim razie masz dwie możliwośći. Albo zrezygnować z usług AZ.pl (opinie) albo przepisać formularz. Jeżeli zdecydujesz się na drugą opcję załóż skrzynkę pocztową w panelu az.pl oraz znajdź plik odpowiedzialny za wysyłkę maili podczas rejestracji. Tam trzeba będzie dokonać zmian. Chętnie Ci z tym pomogę. Podaj fragment kodu który korzysta z funkcji mail().
 16. mervin

  Problem z wychodzącymi mailami

  Czy wiesz czy skrypt korzysta z SMTP czy z funkcji mail() w PHP? Spróbuj uruchomić poniższy kod na serwerze (utwórz plik o nazwie test_mail.php z poniższym kodem): <?php $to = 'twoj@email'; $subject = 'test'; $message = 'test wiadomosci'; $headers = 'From: webmaster@example.com' . "\r\n" . 'Reply-To: webmaster@example.com' . "\r\n" . 'X-Mailer: PHP/' . phpversion(); mail($to, $subject, $message, $headers); ?> Podaj oczywiście swój adres e-mail. Po wrzuceniu pliku na serwer wejdź na stronę /test_mail.php i sprawdź pocztę. Kod sprawdza czy dziala funkcja mail() na serwerze.
 17. mervin

  Brak polskich znaków w PHP - co dopisać?

  Musisz podać więcej szczegółów, ew. przykładowy kod. Może po prostu brakuje Ci ustawionego kodowania w HTML w tagu meta (charset="UTF-8")?
 18. mervin

  bardzo prosta galeria w javascript

  sprawdź lightbox: http://lokeshdhakar....ects/lightbox2/ z powyższej strony nalzeży ściągnąć pliki, załączyć odnośniki do nich w sekcji <head> i poźniej będziesz mógł uzyskać efekt jaki chcesz. wszystkie informacje wraz z demo i instrukcją znajdziesz pod linkiem. jeżeli będziesz miał kłopoty to pisz. a i jeszcze jedno Java is to Javascript what car is to carpet .
 19. mervin

  Zapytanie do czterech tabel

  Jasne, że można! Jak podasz strukturę tabel to mogę je napsiać. Mniej więcej to wygląda tak: Robisz selecta z kilku tabel jednocześnie czyli np. select * from klienci k, adresy a, telefony t where k.id_klienta= 13 and k.id_klienta = a.id_klienta and t.id_klienta = k.id_klienta
 20. mervin

  Bardzo mały problem

  Próbowałeś z {display:inline;} ? Możesz też elementy ustawić na float:left. Wyślij fragment swojego kodu.
 21. mervin

  Wordpress - wyszukiwarka i ikonki

  Wynika to z tego, ze link do serwisu zewnętrznego musi byc podany razem z "http://" inaczej będzie traktowany jako część Twojej strony. Wysatczy dodać przedrostek "http://" i link bedzie przekierowywac na strone facebooka. Nie wiem o co chodzi z wyszukiwarka, wydaje sie dzialac poprawnie.
 22. Takie tematy nadają się na wyhacz.pl, nie na forum webmasterskie.
 23. mervin

  reklama WebForum.pl

  Miło to czytać. Podajcie rozmiary reklam jakie Was interesują.
 24. mervin

  Najlepiej płacący PP

  Nie da się jednoznacznie określić. Dla jakiej kategorii serwisu szukasz programu partnerskiego? W adsense całkiem dobrze się zarabia. Bidy może nie sa najwyższe, ale reklamy skierowane przekładają się na dużą klikalność.
×