Skocz do zawartości

robina

Members
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O robina

 • Ranga
  Przedszkolak

Ostatnio na profilu byli

434 wyświetleń profilu
 1. robina

  Kredyt gotówkowy czy raty?

  Po tym jak w ofertach bankowych opadły kurtyny niepełnej prawdy czy wręcz kłamstwa i reklamy z wielkim zerem stały się zakazane, trochę przejrzeliśmy na oczy. Poco nam informacja o kredycie za zero złotych skoro za każdy ruch pobierają prowizję. Opłata za przyjecie wniosku o kredyt, za ubezpieczenie kredytu, za wyliczenie rat, za udzielenie kredytu, za wypłatę gotówki, za każdy przelew spłaty kredytu itd. Teraz to wszystko musi znaleźć się na reklamie wraz z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania. Czyli to co dotąd było zapisane drobnym druczkiem. Idąc po pożyczkę chcę wiedzieć na co mogę liczyć i co mnie czeka po podpisaniu umowy o kredyt. Jak to mówią kawa na ławę, a ja się zastanowię. Tak jest w Euroloan - https://www.euroloan.pl/ . Dają w 15 minut 10 tysięcy, na dwa lata, a wynosi RRSO ok. 43 %.
 2. robina

  Reklama strony w internecie

  Ale przecież reklama w sieci to nie jest wszystko. Ja bym sie raczej skupila nad jakimis formami tradycyjnej reklamy teraz, bo jednak nie wszyscy (jeszcze) korzystają z sieci. A nawet jeśli to taki przekaz bardziej "realny" tez jest przeciez potrzebny. Nie znam się na tym co prawda, raczej podążam za własnymi odczuciami w tej materii. Poza samą reklamą można tez pomyśleć o czymś takim -> http://www.apla.eu/oferta/pos/menuboardy jako elemencie wyposażenie salony/gabinetu. Ja zawsze się zastanawiam jak jestem u dentysty ile będzie trwał sam zabieg oraz nad tym co ile kosztuje. Na takich powierzchniach możnaby z powodzeniem coś takiego umieścić. Moim zdaniem to wielki minus jesli chodzi o dentystów że wszystkich informacji pacjent dowiaduje się w trakcie zabiegu. Nigdy nie wiadomo co będzie robione i ile to będzie kosztowało. Jestem zdania, że lepiej poinformowany pacjent to zadowolony pacjent, a zadowolenie jest chyba w tym biznesie kwestia nie do przecenienia.
 3. robina

  Studia podyplomowe

  Niedawno czytałam o zawodzie doradcy inwestycyjnego. Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z obsługą dla VIP-ów w banku, firmami brokerskimi, czy maklerskimi. Uczelnie zazwyczaj oferują kierunki studiów magisterskich w zakresie finanse i rachunkowość oraz rynek finansowy. Podyplomowe są najczęściej związane z księgowością międzynarodową i sprawozdawczością unijną. Trudno szukać typowych uczelni oferująca analizę rynków finansowych na potrzeby doradców. Tę wiedzę można zdobyć i zweryfikować certyfikatem jedynie w szkołach specjalizujących się w wyspecjalizowanych szkoleniach zawodowych. Taką placówką jest EY Academy of Business http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia,1/ współpracującą zarówno z SGH jak i Akademią Leona Koźmińskiego .
 4. Witajcie. Co prawda w moim wypadku problem nie jest jakoś bardzo nasilony, ale i tak daje mi się we znaki. Chodzi o to że nie mam już nastu lat a ciągle się z tym zmagam. Niestety konsultacje dermatologiczne niewiele już dają i zastanawiam się nawet czy nie przesadzam, z drugiej jednak strony ciężko jednak tego problemu nie dostrzec. Być może są tu jakieś dziewczyny które też mają taki problem? Może macie jakieś rady? Domowe sposoby czy coś? Ja stosuję na razie takie naturalne kosmetyki (niedawno zmieniłam wszystkie swoje "syntetyki") i już widzę lekką poprawę. Co jeszcze mogę zrobić? Może znacie jakieś dobre maseczki? Może są jakieś zabiegi na twarz z takimi problemami? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę!
 5. robina

  platforma zakupowa

  Zgodnie z prognozą ekspertów ilość transakcji zawieranych przez internet przez firmy w Polsce wzrośnie czterokrotnie w ciagu najbliżyszch lat. Dlatego powstała platforma zakupowa Marketplanet OnePlace której celem jest skupienie w jednym miejscu wszelkich transakcji firm zwłaszcza zakupów i sprzedaży. Idea poszukiwania wspólnej płaszczyzny do budowy długotrwałych relacji na poziomie strategicznym oraz realizacji transakcji na poziomie operacyjnym. Marketplanet OnePlace to więcej niż system i narzędzia. To miejsce wymiany informacji, poszukiwania nowych partnerów biznesowych oraz wspierania działań prowadzonych na styku zakupu i sprzedaży. Patrząc przez pryzmat doświadczeń własnych oraz naszych klientów, możemy śmiało stwierdzić, że platforma współpracy zarówno kupujących jak i sprawdzonych dostawców powinna być stałym elementem strategii obydwu stron. Oferta działań doradczych jest związana z optymalizacją relacji między sprzedającymi i kupującymi. Doradztwo w obszarze Source to Pay http://www.marketplanet.pl/doradztwo/ , pozwala w firmie zaplanować działania, osiągnąć długofalowe ponadprzeciętne efekty działu zakupów. Do każdego klienta podchodzą oni indywidualnie do potrzeb danego klienta proponując mu jak najlepsze rozwiązania.
×