Skocz do zawartości

langoszowa

Members
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O langoszowa

 • Ranga
  Przedszkolak
 1. langoszowa

  Czy powinno się zaufać takiej agencji pracy?

  Praca za granicą to bardzo odważna decyzja. Nawet jak ci się uda i będziesz mieć pracę przez kilka lat tracisz kontakt z rodziną i naszym rynkiem pracy. Z każdym rokiem nie będziesz młodsza i dostosowanie się do realiów życia w naszym kraju i znalezienie pracy po powrocie może być potem trudne. Co do opieki nad osobami starszymi to i w Polsce znajdziesz osoby które chętnie cię zatrudnią. Jak policzysz koszty mieszkania i życia na zachodzie może się okazać że niewiele mniej zarobisz. Znalezienie pracy nie jest dziś tak trudne jak kiedyś. Sama obecnie zamierzam zmienić pracę i przeglądam oferty. Dużo ciekawych zleceń znajdziesz na Oferia.pl . Znajoma znalazła tam ofertę montażu sztucznej biżuterii w dziale prac dla rzemieślników http://oferia.pl/zlecenia/rzemioslo-fachowcy . Siedzi w domu i montuje naszyjniki i kolczyki. Ma nienormowany czas pracy i może spokojnie zajmować się dzieckiem. Pomaga jej w tym cała rodzina jak nie ma nic do roboty więc nieźle zarabiają.
 2. langoszowa

  niebezpieczne odchudzanie na skróty

  Tak naprawdę rzeczy zacząć efektywnie chudnąć to najpierw trzeba zacząć zmieniać swoje myślenie. Ta zmiana wcale nie jest łatwa, u jednych trwa dłużej u innych krócej, ale warto podjąć wyzwanie, bo zdecydowanie wychodzi to na zdrowie. Ja długo zabierałam się za dietę, ale dopiero zmiana nawyków żywieniowych, staly, regularny (bardzo ważne!) ruch + zdrowe posiłki coś zaczęły zmieniać w mojej sylwetce i głowie. To jednak nie wszystko. U mnie problemem były też problemy zdrowotne - musiałam najpierw gruntownie się przebadać, by mieć pewność co mi jest i jak się leczyć. Naprawdę sporo jest czynników, które wypada wziąć pod uwagę jeśli idzie o kompleksowe odchudzanie. Polecam choćby artykuł na https://zdrowie.enel.pl/kategoria,63-uroda-i-zdrowy-styl-zycia.html na temat porad jak prawidłowo dbać o siebie. Nie chce przyklejać tamtej treści - ale w moim wypadku odcudzanie wreszcie zaczelo przynosić efekty. Warto tylko podejść do tego (jak do wszystkiego w życiu) z głową.
 3. langoszowa

  Sklep internetowy

  Prowadzenie sklepu internetowego, promocja marki, strony wymaga szeregu działań promujących. Takie sprawy powinno się powierzyć profesjonalistom z odpowiednim doświadczeniem. Często to mało widoczne firmy. Jednak jeżeli są na bieżąco z odpowiednią wiedzą w tym zakresie mogą być bardzo skuteczne. Przykładem jest firma New Project . Działa już blisko 10 lat w branży usług internetowych. W swoim portfolio może mają współpracą z czołowymi firmami branży IT, SEO, content marketing . Początkowo zajmowali się fanpagami dla kilku znanych firm w Łodzi. Dziś biorą udział w działaniach marketingowych dla banków, supermarketów, firm medycznych, motoryzacyjnych, ubezpieczeniowych, medycznych itp.
×