Skocz do zawartości

KevinMitnick

Members
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O KevinMitnick

 • Ranga
  Przedszkolak
 1. KevinMitnick

  Kantor

  Obecnie mamy na rynku masę kantorów internetowych, jednakże wiele z nich oferuje praktycznie to samo. Na szczęście platforma wymiany gieldawalut.com jest zupełnie na innym poziomie. Nie dość, że sami możemy wybrać najlepszy dla nas kurs, to jeszcze mamy możliwość wymienić pieniądze przez apkę na telefonie Polecam!
 2. KevinMitnick

  Kantor internetowy

  Osobiście korzystam z usług Pluskantor.pl. Jest to godny zaufania, świetny kantor, który oferuje najlepsze kursy wymiany oraz bardzo niski spread. Warto zajrzeć!
 3. KevinMitnick

  Szukam komornika

  Najlepszą firmą, jaką znam jest niewątpliwie Veriv. Znają się na tym, jak odzyskiwać długi i robią to na poziomie naprawdę zawodowym. Kilka lat walczyłem z dłużnikami, którzy potrafili wyśmiać się prosto w moją twarz, kiedy mówiłem, że odzyskam pieniądze. Kiedy zwątpiłem, pojawiła się firma Veriv i pomogła mi w bardzo szybki sposób odzyskać długi. Naprawdę znają się na rzeczy, więc jeśli masz jakiś problem, to koniecznie udaj się do nich, z pewnością pomogą Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.
 4. KevinMitnick

  Remont mieszkania - schody

  Niestety nie pokazałeś żadnego zdjęcia, także nie możemy nawet ocenić tych schodów. To trochę tak jakbyś próbował pytać jaki tynk wybrać do domu bez pokazania ściany, o którą chodzi. Przypnij zdjęcie schodów to wtedy możemy Ci udzielić odpowiedzi.
 5. KevinMitnick

  [PRACA] Koder HTML/CSS (WordPress)

  Szkoda, że mieszkam trochę za daleko Chętnie skorzystałbym z tej oferty, bo te wymagania nie stanowią dla mnie trudności.
×