Skocz do zawartości

darekaxe

Members
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O darekaxe

 • Ranga
  Przedszkolak

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. darekaxe

  reset sklepu online

  O.K. Przeszukałem starego laptopa i znalazłem wersję podstawową (przed instalacją) i tak jak przypuszczałem dało się to uruchomić. Z tego wniosek że jakieś pliki proces instalacji zmienia albo dodaje.
 2. darekaxe

  reset sklepu online

  Może wyjaśnię bliżej o co mi chodzi. Mam tzw. gotowca czyli pliki całego sklepu przesłane na serwer. Jest to stara wersja darmowego oprogramowania "gekosale". Gdy pierwszy raz się to odpala to trzeba podać podstawowe dane typu login (administratora ) hasło a potem dane do uprzednio utworzonej bazy danych . Wtedy klika się zainstaluj sklep i możemy korzystać ze sklepu. Chodzi o to że podczas tej operacji pliki są (jak sądzę) jakoś zmieniane i jeśli je ściągam z powrotem na komputer domowy aby je uruchomić na lokalnym serwerze (appache + mysql) to: raz że mam kupę błedów (załączam screen) a dwa gdy wchodzę jako admin to są tam stare dane z poprzedniej instalacji.Z tego wnoszę że jeżeli bym miał pliki sklepu w wersji przed instalacją to może appache (czyli localhost) wyświetlił by mi sklep prawidłowo tzn. tak jak opisałem powyżej podczas pierwszego razu.
 3. darekaxe

  reset sklepu online

  Po instalacji (podaje się email , dane bazy danych itd) sklepu internetowego pliki są jakoś zmieniane. Jakim poleceniem można przywrócić całość do pierwotnego stanu tzn. aby przeprowadzić ponownie instalację np. po wyczyszczeniu bazy danych ?
×