Skocz do zawartości

franek84

Members
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O franek84

 • Ranga
  Bywalec

Contact Methods

 • Website URL
  http://bebest.com.pl/projektowanie-tworzenie-stron

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. franek84

  Ocena strony, sklepu internetowego

  To może coś w tym stylu się Wam sposoba: http://www.alucomposites.pl/plyty-balkonowe-warstwowe ?
 2. franek84

  Ocena sklepu

  Daje 4 na 6 Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 3. franek84

  Reklama strony www poza internetem

  Tanio to - plakaty - ulotki Drogoa - prasa - radio - tv
 4. franek84

  Monitorowanie treści na stronie

  I czy to naprawdę działa ;-) Np jeśli weźnie ktoś treść z mojego sklepu Acerola i dostanę info. Co mi to da? Są już podobne rozwiązania na rynku.
 5. Dokładmie, lecz za 2-3 tysie to frazy typu - opony - drzwi A takie frazy acerola to rząd dziesiątek złotych a nie setek.
 6. To zależy nie tylko od fraz, lecz od rzetelności firmy. Jeśli ktoś wykonuje pracę rzetelnie to koszt bedzie wyższy. Jeśli puścimy linki z automatu i będziemy liczyli czy wejdzie to można to robić za 200 zł. Np dla prostej frazy acerola + kilka innych miesięczny rząd to parę stówek.
 7. Można pozycjonować stronę, że nie otrzyma filtra. Lecz wahania pozycji to normalna sprawa. Szczególnie w pierwszej fazie pozycjonowania. Dobrze jest to widoczne dla tej frazy: acerola - która rotuje o 10 pozycji. Jest to efekt przeliczania i zliczania linków. Później będzie to stabilne. Lecz odchylenia +/-2 pozycje to normalne zjawisko.
 8. franek84

  Dobra firma pozycjonująca

  Z Allegro to różnie bywa. Są firmy, które sprzedają usługi dla pozycjonerów jak tu: http://allegro.pl/pozycjonowanie-60x-linki-seo-z-polskich-domen-tr-i5164958560.htmli same pozycjonują od lat strony klientów. I są oferty typu 1000 linków za 10 zł - co oczywiście odradzam. Dobre pozycjonowanie kosztuje. Np dla tej frazy: maseczka z acerolą po takich 60 linkach fraza w Top 10.
 9. franek84

  Pozycjonowanie i reklama nowego forum

  Zacznij od zdobywania linków do swojej strony. Pozycjonowanie też będzie dobrą formą reklamy.
 10. franek84

  Reklama strony fotografa ślubnego

  Witaj tu masz przykład takiej strony http://www.elefantti.pl, która traktuje o interesującej tematyce. Zobacz jak jest zbudowana, jakie jest linkowanie wewnętrzne i jak budowany jest profil linków. Jeśli nie chcesz tego zrobić to damtox chętnie zajmie się pozycjonowaniem twojej strony.
 11. Porównaj sobie zrzut kolegi, i profil linków np dla tej strony: http://jfm-furniture.pl , jak zuważysz linkowanie na wiele podstron i anchorów. Dużo linków no money (bez anchora).
 12. Bardzo prosto. Linkowanie wewnętrze i wiele powiązanych domen i subdomen. Podobma zaddasa jest wykorzystana tu: http://jfm-furniture.pl/meble-biurowe-login - linkowanie wewnętrze na podstrony docelowe.
 13. I od właściciela danej domeny. Jeśli chce szybko i tanio uzsykać wyniki to filtr murowany. Wtedy zmiana domeny na nową, jak tu: http://jfm-furniture.pl. Więc jeśli możemy sobie na to pozwolić to możnasz szukać taniego pozycjonowania strony.
 14. franek84

  Odchudzanie, zdrowy tryb życia

  MŻ - to podstawa. Lecz łatwiej powiedzieć niż zrobić. Np warto czasami odwiedzić specjalistę w tej dziedzinie. Proponuje on ciekawe rozwiązania i pomoc w zmianie nawyków żywienowych: http://www.vita-derm.pl/skuteczne-odchudzanie - samemu można lecz jak się ma dzieci i pracę to głodówkę ciężko wytrzymać.
×