Skocz do zawartości

Zhost

Members
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zhost

 1. Koszty pozycjonowania zaczynają się od kilkuset złotych. Wszystko tak naprawdę zależy od branży i od tego czego oczekujesz od pozycjonowania.
 2. Optymaliazacja + wartościowa treść jest w stanie zdziałać bardzo dużo. Niestety wiele serwisów ze względu na branże nie mogą liczyć raczej na zbyt wiele naturalnych linków dlatego też konieczne staje się pozyskanie jakiś linków samemu
 3. Zhost

  Sposoby pozyskiwania klientów

  Najlepszy sposób na pozyskanie nowych klientów to polecenia, do tego dochodzą klienci pozyskani poprzez reklamy w wyszukiwarkach no i Google Organic. Dobry pomysł to również organizacja konkursów i budowanie społeczności wokół własnych usług.
 4. Dobrymi katalogami da się wypozycjonować stronę, jednak nie na konkurencyjne hasła. Możesz próbować na hasła lokalne ale ogólne będzie ciężko. Nie ma też co przesadzać z samymi katalogami bo jeśli przecholujesz to może się to negatywnie odbić na ranking.
 5. Zhost

  Na co zwracać uwagę przy wyborze hostingu?

  Up-time, kontakt z BOK, konfigurcję serwera (wiele osób o tym zapomina), parametry konta też są istotne jednak dzisiaj odchodzą na drugi plan, podobnie z ceną. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze opinie innych użytkowników.
 6. Wystarczy robić wszystko z głową zarówno jeśli chodzi o optymalizację strony jak i pozyskiwanie linków, zgodzę się z @Internetica, że lepiej jest powierzyć dzisiaj pozycjonowanie doświadczonej firmie.
 7. Zhost

  3 serwisy o tej samej tematyce

  Ja rónież proponowałbym przedstawione rozwiązanie czyli wszystko na subdomenach
 8. Zhost

  Rabaty przy zakupie hostingu

  Z naszej strony również możemy zaproponować indywidualne warunki, zapraszamy do kontaktu www.zhost.pl/kontakt
 9. W sieci jest dużo materiałów odnośnie marketingu szeptanego. Wystarczy poszukać a najlepiej zacząć tutaj www.google.pl
 10. Nie... Nie masz się czym obawiać, możesz spokojnie robić 301
 11. Jeśli nie szkoda Ci 5,7 zł miesięcznie za stabilny hosting 5GB/30GB to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą hostingu www
 12. Forum to bardzo dobry pomysł, jednak tak jak pisali inni należy o nie dbać, żeby nie zrobiło się tam za dużo spamu.
 13. A jaki to wyznacznik 200-300 zł? Co jak chcę pozycjonować średnio trudną frazę regionalną np. zakład pogrzebowy Tychy. Według Ciebie mam nie brać w ogóle pod uwagę firm, które podadzą cenę niższą niż 300 zł?
 14. To co większość stron firmowych jest teraz "podejrzana"?
 15. Chcielibyśmy poinformować Państwa o powstaniu nowej platformy hostingowej Zhost.pl, która jest kolejnym etapem rozwoju naszej oferty hostingu www znajdującej się dotychczas pod adresem zkwadrat.pl. Tym samym z dniem 15 stycznia 2013 roku zablokowana została możliwość zakupowania kont hostingowych w serwisie zkwadrat.pl. Z okazji startu nowej platformy przygotowaliśmy wyjątkową promocję -30% na wybrane konta hostingowe zakupione na okres jednego roku! Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup wybranego konta hostingowego na okres 2 lat mogą zaoszczędzić nawet 50% ceny. Właścicelem serwisu Zhost jest firma: ZEBU 61-361 Poznań, ul. Starołęcka 42 NIP: 7772691924 Regon: 30027168 http://www.zhost.pl http://www.zebu.pl
×