Skocz do zawartości

Forum webmasterskie, komputerowe i graficzne !


Mystical

Recommended Posts

wn468x60.png

WladcyNeta.pl - Forum o różnorodnej tematyce.

Witaj drogi użytkowniku, chciałbym Ci przedstawić nasze forum. Głównie zajmujemy się webmasteringiem, komputerami oraz grafiką ! Ale na forum, znajdziesz też takie działy jak Gry czy Muzyka.

Webmastering: Tutaj poświęciliśmy wiele pomocnych porad nt. jak zrobić to i tamto... Staramy się także na bierząco pomagać, czy też tworzyć nowe dodatki na twoją stronę, czy też forum.

Grafika: Znajdziesz tutaj tutoriale jak tworzyć grafikę, czy też styl na forum. Będziesz mógł się zmierzyć z innymi, lub po prostu ściągnąć klika fajnych brushów lub czcionek.

Sprzęt: Tutaj omawiamy sprzęty do naszego PC, takie jak płyty główne, procesory. Staramy się wam pomoc, oraz podejmować decyzje co do kupna tego sprzętu. Znajdziesz także wiele poradnych dyskusji nt. Windowsów czy też działania sprzętu.

GSM: Działy poświęcone telefoną komórkowym, grą java, opisą, poradami oraz pomocą do twojej "zabawki".

Muzyka i gry: Działy poświęcone rozrywce. Znajdziesz tutaj albumy, piosenki, teledyski, dema oraz wiele innych wspaniałych rzeczy związanych z muzyką. Znajdziesz także poradniki, pomoce, opisy, support do twoich ulubionych gier na PC jak i Konsolę.

Jak widzisz, bardzo się staramy, by dogodzić najwybredniejszym użytkowniką. Stawiamy także przed tobą szanse rozwoju. Dajemy wam możliwość składania podań na różne stanowiska i szanse wykazania się przed innymi firmami/właścielami serwisów. Odwiedź nas już teraz ! Mamy bardzo ciekawy, jasny i przejrzysty styl, a skryptem naszego forum jest nowoczesne MyBBoard. Masa dodatków, które są na bierząco wgrywane na forum umilą Ci jego przeglądanie !

Masz jakieś sugestie co do forum ? Zapraszam do złożenia nam propozycji, jesteśmy otwarci na wasze pomysły. Tutaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...