Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
corractiv

Analiza słów kluczowych

Recommended Posts

Blueone    1

Chociażby po to że programy oferują nieco więcej możliwości.

market samurai swego czasu był dobry i chwalony (teraz w sumie nie wiem) - może warto się zainteresować...

• Upvote 1

lament    0

Chociażby po to że programy oferują nieco więcej możliwości.

market samurai swego czasu był dobry i chwalony (teraz w sumie nie wiem) - może warto się zainteresować...

Polecam MarketSamurai, program jest wart swojej ceny i dobrze spełnia funkcje analizy słów.

Jenot    1

Ale po co w ogóle programy, skoro jest mnóstwo narzędzi w postaci witryn internetowych i nic nie trzeba ściągać ani instalować i kombinować czy ta wersja jest też pod linuxa i Mac Os. Chociażby taki semstorm - można nawet za darmo, w 14 dni darmowego trialu wydobyć tyle informacji ile się da i dużo innych podobnych jest :)

duda    0

Cześć,

Z tego co czytam google idzie w kierunku treści. mam stronkę http://s2artstudio.com gdzie nie ma miejsca na treść bo by nie etycznie wyglądała. Co robić z takimi stronami ? jedyne miejsce gdzie można umieścić słow kluczowe to jest tytuł strony..

Piotrek15    0

Jest tyle darmowych narzędzi, że nie ma sensu inwestować w te płatne... Zwłaszcza, że googlowskie algorytmy idą coraz bardziej w stronę semantyki treści, a nie skanowania strony pod kątem słów kluczowych.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować