Skocz do zawartości

Zaproszenie dla firm i osób prywatnych


itbeta.pl

Recommended Posts

Projekt itbeta.pl zrealizowaliśmy z myślą o właścicielach firm, czy też osób prywatnych. Powstał on Głównym atutem forum jest branża hostingowa. Staramy się pomagać w wyborze, odpowiedniego serwera dla wymagań użytkownika. Chcemy trafić do szerokiego grona odbiorców, dlatego ciągle pracujemy nad tym aby nasze idee związane z tym projektem były jak najszybciej w drążone w życie forum.

Na naszym forum jest zarejestrowanych ponad czterdzieści firm z wyższej półki, jak i z tej niższej - jeśli chodzi o ogólną opinię według Polskiego rankingu. U nas, możesz zadać prywatne jak i służbowe pytanie, do danego przedstawiciela firmy hostingowej. Twoje pytanie będzie na pewno zaszczytem dla firmy, która je otrzyma i wypowie się na temat zdanego pytania przez Ciebie. Nie zwlekaj, tylko rejestruj się i pytaj! :)

Mniej więcej przedstawiłem projekt - kim jesteśmy i dlaczego. Teraz zapraszamy do przeglądania naszego forum od zaraz i myślę, że pomożecie nam w rozwoju projektu. Jak sam opis naszej strony przedstawia: "Najważniejsi są użytkownicy".

W razie jakichkolwiek pytań, propozycji, sugestii czy spostrzeżeń jestem do waszej dyspozycji. Życzę Miłego przeglądana strony i prosimy o na bieżące przeglądanie nas :)

Pozdrawiam, Joachim B.

itbeta.pl

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...