Skocz do zawartości

Poradnik optymalizacji strony

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Użyj podstawowych narzędzi do optymalizacji, jest trochę takich stron, wchodzi się, wpisuje adres strony, wysyłane są roboty co analizują co i jak, potem dostaje się sugestie. Np: http://www.woorank.com - to jedno z częściej używanych na świecie. A w ogóle polecam by mieć przeglądarkę firefox, do niej zrobić wtyczkę o nazwie seoquake i ta wtyczka ma w sobie wiele narzędzi, tak że wtedy nie trzeba wchodzić na różne strony by sprawdzić jedno, potem na innej stronie drugie. Jak będzie seoquake zainstalowane to wtedy pierwszy po prawej stronie guzik - diagnosis. Gdy dostaniesz odpowiedź co tam się nie podoba, to wówczas przejść do poprawy tego :)

Optymalizacja w połączeniu z dobrą treścią powodują, że strona jest dobrze postrzegana przez google, a dzięki wartości dla użytkowników jest chętnie linkowana i udostępniana. Czyli zdobywamy naturalne linki. To chyba jest strategia na sukces na dłuższą metę. Póki co testuje i wdrażam różne podejścia z ebooka: pozycjonowanie w roku 2014. Zobaczymy jak to się sprawdzi.

• 2 months later...
  • 10 months later...

Cześć,

Jestem początkujący w branży seo zajmuję się pozycjonowaniem od miesiąca. Czy mozecie mi powiedzieć czy dobrze wprowadziłem optymalizację na stronę produktu http://www.activeshop24.com.pl/meskie/247-kurtka-berghaus-asgard-hybrid-jacket.html? Czy coś mozna lepiej zrobić ? Optymalizacji uczę sie z poradników w internecie głównie lexy oraz książek.

Teksty opisujące produkt powinny być unikalne. To dużo pracy wiem ale Google gorzej postrzega Twoją stronę jeśli posiadasz taką samą treść jak na wielu innych...