Skocz do zawartości

[Wynajmę] Stronę firmową oferującą projektowanie stron

Bronek

Recommended Posts

Witam,

Posiadam 2 serwisy firmowe oferujące tworzenie/projektowanie stron www.

Wynajmę dostęp do tych serwisów.

Dziennie odwiedza oba serwisy ok. 100-120 uu potencjalnych klientów. W ostatnim miesiącu serwisy wygenerowały ok. 80-100 zapytań.

W ramach wynajmu przekierowuję skrzynkę mailową na podany przez Was adres lub zmieniam na Wasz, zmieniam również dane firmowe na Wasze.

Płatność co tydzień z góry za tydzień na przód. Jako, że nie jestem w stanie dać gwarancji, że Google coś zaraz znowu nie zmieni uważam, że jest to rozsądna propozycja. Dzienny koszt wynajęcia strony to 200-300 zł. Wynajmę firmie, która zaproponuje najwięcej. W ramach dobrego rozpoczęcia współpracy na początek prześlę wszystkie zapytania z ostatniego tygodnia.

Jeżeli ktoś uważa, że to dużo to dobrze. To znaczy, że go nie stać i nie będzie mi zawracał głowy.

Serwisy są wypozycjonowane na kilkanaście ważnych fraz, takich o których niektórzy co najwyżej mogą pomarzyć.

Wstępny kontakt poprzez mail makfirma@gmail.com lub gg: 9631221.

Później mogę podać nr telefonu jeżeli ktoś będzie chciał uszczegółowić moja propozycje. Mogę wtedy podać pewne dane, które powinny zachęcić do współpracy.

Chętnych zapraszam do kontaktu.