Skocz do zawartości

Najbardziej opłacalny program?

lament

Recommended Posts

• 2 months later...
  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

No właśnie, program partnerski powinien być dopasowany do tego czym zajmuje się nasza strona, gdzie będą reklamy lub linki referencyjne. Jeśli to blog o psach i kotach to niezbyt dużo się z tego sprzeda reklam hostingu. Jeśli będzie to blog webmasterski, to w teorii skuteczność powinna być większa ale webmasterzy też są najbardziej obyci w tym temacie i nie tak łatwo by kupili hosting akurat po zobaczeniu reklamy, bo już wcześniej mieli dobre rozeznanie gdzie najlepiej kupować..

• 5 months later...
Zaglądnijcie na stronę programu partnerskiego Profi Credit. Mają tam wybuchowe stawki. 

W jeden dzień idzie zarobić do 1000 zl. Są oni wypłacalni co jest podstawą w zarabianiu przez internet. Jak wiadomo

wiele jest oszustów internetowych którzy żerują na naszej głupocie. Tak trzymać Profi Credit!

• 1 year later...
  • 4 weeks later...

Wszystko zależy od strony czy powierzchni reklamowej jaką dysponujesz. Ja, jako że w pewnym momencie miałem dość pokaźną liczbę stron gdzie emitowałem reklamy, wybrałem rozwiązanie, które pozwoliło mi na lepszą kontrolę nad przepływem gotówki oraz bardziej kompleksowe monitorowanie. Postanowiłem wybrać profesjonalną sieć afiliacyjną - w moim przypadku padło na https://lead.network/ - która skupia większość programów partnerskich z różnych branż. Wszystko posegregowane tematycznie, tak, że mogłem wygodnie wybrać te kampanie, które będą konwertowały najlepiej. U mnie się to sprawdziło, bo odchodząc od wyłącznie jednej marki na rzecz kampanii mocno sprofilowanych konwersja mocno wzrosła. Jakby ktoś miał pytania lub chciał poznać dokładne liczby - zapraszam na PW.

• 3 months later...

Przeważnie podajecie strony już skupione na jakiejś tematyce. Jeśli prowadzimy sklep ze sprzętem dla dzieci, nie będziemy na nim reklamować rąbania drewna, bo nie zarobimy nawet złotówki ;-) Ja szukam poprzez google: program partnerski + moja tematyka. Niestety jeszcze porządnie nie przysiadłam, więc nie mam żadnego ;-)

• 4 weeks later...

Jeżeli poszukujecie dobrego oprogramowania do programu partnerskiego, to zobaczcie co oferuje Ideo Sp. z o.o.. Dostosowują charakterystykę programu, jego model biznesowy i parametry do potrzeb danego klienta i specyfiki branży, w której funkcjonuje. Jako Internet Software House  http://www.ideo.pl/firma/o-nas/ mają bardzo duże doświadczenie. Sądzę, że lepiej wybierać coś sprawdzonego i działającego stabilnie. Wtedy możemy mieć z tego jakiś zyski.