Skocz do zawartości

Szukam dobrej kawy

Blueone

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

A jaki w ogóle polecacie ekspress do kawy, bo przecież to też ważna rzecz. Myślę o zakupie jakiegoś taniego ekspresu ciśnieniowego. Czy w tej cenie warto w ogóle taki ekspres kupować? Chodzi mi o budżet 400 zł. Za 350 zł znalazłem ekspres SAECO HD 8323/39 http://www.saturn.pl/ekspres-saeco-hd-8323-39,id-892096

Co myślicie o takim ekspresie?

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ja kawę z ekspresu piję tylko w pracy. Nie uśmiecha mi się wydawać tyle kasy, więc nie posiadam własnego ekspresu. Od oaru tygodni przerzuciłem się na trochę zdrowszą kawę. Mowię oczywiście o kawie zborzowej.

Nie wiem jaką kawę robią w empik cafe, ale to moja ulubiona kawiarnia. Naprawdę nigdy nie piłam lepszej kawy, chodzi mi tu nawet o najzwyklejszą. Ich wynalazki są jeszcze lepsze, i te dodatki, bita śmietana, tak puszyta, że wygląda jak chmura ściągnięta z nieba. Coś wspaniałego.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jeśli chodzi o kawę, to zawsze polecam wszystkim Gold Lavazzę. Moim zdaniem, ta kawa naprawdę przoduje wśród różnych gatunków i jak na swój smak i jakość, którą otrzymujemy, nie ma aż tak wygórowanej ceny. Natomiast jeśli są tu fani również innych trunków, to gorąco zachęcam do przetestowania takiej oto herbaty: http://www.herbata.info/chai-masala-troche-tradycji-przepis/. Odkryłem ją ostatnio i po prostu nie mogę się oderwać, nie wyobrażam sobie dnai bez niej i nawet mniej kawy teraz piję, bo zastąpiła ją właśnie chai masala. Jednym słowem - pycha ;).

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Kawę kupuję bezpośrednio z palarni, nic sklepowego. Wiem, że mam świeży produkt i dobry gatunkowo (przed świętami zawsze dłużej czekam bo wiele zamówień mają). Ostatnio piłem zieloną kawę i powiem, że jest ciekawa.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Utwórz nowe...