Skocz do zawartości

HotCPM - zarabianie na wyświetleniach swojej strony

Recommended Posts

Zarabianie na wyświetleniach swojej strony - rozliczenia CPM

Dzisiaj chciałbym przedstawić metodę, dzięki której zarobiłem najłatwiejsze pieniądze od bardzo dawna. Wszystko co należy zrobić to wstawić banner na swoją stronę. Ale po kolei. W poradniku postaram się przeprowadzić was przez wszystkie techniczne aspekty niezbędne do rozpoczęcia zarabiania.

1. Zakładamy konto wydawcy w serwisie HotCPM.pl
Rejestracja jest bardzo prosta. Sam proces wymaga podania jedynie mejla i wpisania hasła. Są to raptem trzy pola i jestem pewien, że nawet osoba początkująca poradzi sobie bez problemów. Podczas uzupełniania formularza musimy pamiętać o zaakceptowaniu regulaminu. Zaraz po procesie rejestracji mozemy się zalogować do panelu użytkownika, co też czynimy.

img-1421257470702250048.png

2. Dodajemy naszą stronę do systemu HotCPM
Dodając stronę musimy podać jej adres, opis oraz wybrać kategorie. Kiedy zgromadzimy już wszystkie informacje klikamy "Zgłoś domenę" i czekamy na jej akceptację bądź odrzucenie. Możemy wybrać od jednej do pięciu kategorii. W opisie starajcie się napisać coś o stronie, wizji jej prowadzenia, historii itp.

img-142125746047493425.png

Po dodaniu strony pojawi się ona na liście z odpowiednim statusem. To właśnie ta lista powie nam o tym czy nasza strona została zaakceptowana, czy nie.

3. Generowanie bannerów
Po zaakceptowaniu naszej strony klikamy button "Bannery" umieszczony w wierszu odpowiedniej domeny, wybieramy rozmiar, który nas interesuje i kopiujemy kod, który później wklejamy na stronę w wybranym przez nas miejscu.

img-1421257946256805761.png

img-14212579491440050628.png

Dlaczego HotCPM?
Wiele osób, którym pomagałem stawiać pierwsze kroki pytało mnie dlaczego wybrałem taki, a nie inny serwis. Odpowiedź jest bardzo prosta. CPM jest najbardziej korzystnym dla mnie (i jak się zdaje) nie tylko dla mnie systemem rozliczeń. Pozwala on osiągnąć optymalne zarobki i w pełni wykorzystać potencjał strony. W połączeniu z atrakcyjnymi stawkmi, jest to idealny wybór. Drugą bardzo ważną zaletą są proste zasady współpracy na linii Serwis-Klient oraz bardzo dobry support, dzięki któremu rozwiałem wszystkie swoje wątpliwości. Trzecim powodem (choć to już kwestia względna) był fakt, że jako jedyna sieć reklamowa, HotCPM ma bannery, tematycznie najbardziej odpowiadające mojej grupie docelowej, choć myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.