Skocz do zawartości

depilacja laserowa

Przylaszczka

Recommended Posts

Wielu osobom laser ciągle kojarzy sie z gwiezdnymi wojnami, czy z odcinkami Jemsa Bonda. Laserowe działa to ogólna wiedza na ten temat. Niektórzy czują nawet strach przed laserowymi myszkami.

Laser ma również wiele innych zastosowań, na przykład w medycynie. Od lat lasera używa sie przy precyzyjnych operacjach chirurgicznych, zwłaszcza oczu. Nawet mój pies miał operację pourazową na oku wykonaną laserem.

Czy jesteśmy gotowe by samemu poddać się działaniu lasera ?

Od miesięcy zbieram się w sobie by wybrać się na depilację laserową w Poznaniu  . Podobno to zmiana jakoś ciowa w porównaniu ze zwykłym depilatorem jaki mamy we własnych łazienkach, Przede wszystkim taka depilacja jest bezbolesna i trwała.

Co do kupna własnego depilatora na uzytek domowy to chyba jest jeszcze przedwcZeśnie, bo stosowane w nich lampy są niemal jednorazowego użytku, a ich koszt jest porównywalny z wizyta w salonie kosmetycznym, gdzie zrobią depilację, szybciej i taniej. Do tego chyba bała bym się uzywać takiego lasera w domu.

:) 

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Depilacja laserowa trochę kosztuje, ale ponoć warto, choć nie wszyscy mogą sobie na nią pozwolić. Najlepiej działa na ciemne owłosienie, więc osoby z jasnymi włosami raczej powinny o tym zapomnieć. Ja sama się jeszcze na ten rodzaj depilacji nie zdecydowałam, ale kto wie?

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 years later...

Dobra opcja aczkolwiek najlepiej jest poczytać sobie o tym w jakich gabinetach maja dobre lasery. I zdecydować sie na miejsce, w którym mają prawdziwy laser. Tak aby depilacja rzczywiście przyniosła jakies rezultaty.

• Utwórz nowe...