Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przylaszczka

depilacja laserowa

Recommended Posts

Wielu osobom laser ciągle kojarzy sie z gwiezdnymi wojnami, czy z odcinkami Jemsa Bonda. Laserowe działa to ogólna wiedza na ten temat. Niektórzy czują nawet strach przed laserowymi myszkami.

Laser ma również wiele innych zastosowań, na przykład w medycynie. Od lat lasera używa sie przy precyzyjnych operacjach chirurgicznych, zwłaszcza oczu. Nawet mój pies miał operację pourazową na oku wykonaną laserem.

Czy jesteśmy gotowe by samemu poddać się działaniu lasera ?

Od miesięcy zbieram się w sobie by wybrać się na depilację laserową w Poznaniu  . Podobno to zmiana jakoś ciowa w porównaniu ze zwykłym depilatorem jaki mamy we własnych łazienkach, Przede wszystkim taka depilacja jest bezbolesna i trwała.

Co do kupna własnego depilatora na uzytek domowy to chyba jest jeszcze przedwcZeśnie, bo stosowane w nich lampy są niemal jednorazowego użytku, a ich koszt jest porównywalny z wizyta w salonie kosmetycznym, gdzie zrobią depilację, szybciej i taniej. Do tego chyba bała bym się uzywać takiego lasera w domu.

:) 

Moja dziewczyna korzystała z depilacji laserowej w Gdańsku. Efekty są niesamowite, ale same zabiegi - bardzo bolesne. 

Jeżeli coś ma sprzyjać naszej wygodzie, to czemu by nie. Ja zainwestowałam swego czasu w depilację laserową i jestem z niej bardzo zadowolona. Teraz planuję z kolei zabieg thermage w Krakowie, żeby pozbyć się kilku denerwujących mnie zmarszczek :)

A ja chodzę w Krakowie do Vici Clinic. Depilację też tam robiłam, mają laser Light Sheer Duet. Zabieg nim jest bezbolesny, polecam. Często mają też różne promocje cenowe. Warto śledzić ich stronę internetową.

Cała lista gabinetów kosmetycznych w którym można udać się na zabiegi depilacji laserem vectus znajduje się na http://wydepiluj.plwystarczy wybrac najleszy i udać się na laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa trochę kosztuje, ale ponoć warto, choć nie wszyscy mogą sobie na nią pozwolić. Najlepiej działa na ciemne owłosienie, więc osoby z jasnymi włosami raczej powinny o tym zapomnieć. Ja sama się jeszcze na ten rodzaj depilacji nie zdecydowałam, ale kto wie?

Robiłam depilację laserową - super efekty. Polecam :)

http://witchking.pl/obstilax-na-zaparcia-moja-opinia

Zaloguj się, aby obserwować