Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sunfree

Jak pozycjonować produkty w sklepie?

Recommended Posts

Cześć!

Mam takie szybkie pytanie, jak Wy byście pozycjonowali produkty w sklepie? Mam sklep internetowy sprzedający preparaty na potencję i chciałbym wypozycjonować ten produkt na frazę: "kamagra". Co powinienem robić? Strona jest już zoptymalizowana pod tą frazę, czy mam teraz tylko zdobywać linki? Skąd? Co jeszcze mogę zrobić? Pozdrawiam

Musisz je wciąż linkować. Dobrze byłoby też pisać jakieś artykuły eksperckie, wraz z linkami oczywiście. Musisz linkować tą podstronę: http://www.aptekakamagra.pl/kamagra.htmlbo na frazę: "kamagra" jest na pierwszym miejscu, zatem musisz działać :)

Dywersyfikuj miejsca, skąd pozyskujesz linki.

Dzięki za odpowiedź. A masz jakieś inne uwagi co do samej optymalizacji? Byłbym wdzięczny za odpowiedź :)

Tutaj jest moja druga strona: http://www.taniakamagra.org

Jakbyś mógł też wykonać taki jej "audyt" to byłoby świetnie :)

duda - zgłoś sie do jakiejś firmy pozycjonującej, oczywiście zakładając, że sam takiej nie masz::)

Za takie usługi jak porady dotyczące pozycjonowania lub optymalizacji, powinno się płacić. :P To tak nawiasem... Są też darmowe artykuły w internecie na ten temat.

Jeśli chodzi o audyt strony, to możesz to zrobić samodzielnie przy pomocy dostępnych w sieci darmowych programów. Jeśli chcesz skuteczniej sprzedawać, to powinieneś zadbać o właściwe opisy produktów - i nie chodzi tu tylko o unikalność opisów, ale także o pisanie językiem korzyści. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z artykułem http://www.ekomercyjnie.pl/3-malo-znane-szczegoly-opisow-produktow-w-sklepach-internetowych/.

Jeśli natomiast chcesz lepiej się wypozycjonować, to słusznie zauważył Simson - linkowanie (należy pamiętać o dywersyfikacji) + artykuły eksperckie. Możesz rozpocząć prowadzenie bloga.

Można na przykład przeczytać poradniki, które udostępnia samo Google na temat optymalizacji, albo poczytać blogi eksperckie na ten temat. Myślę że da się szybko znaleźć te materiały samemu :)

No dobrze opis może być zoptymalizowany  pod frazy ale czy jesteś pewny że jest unikalny! To bardzo ważne! Potem już tylko linkowanie.

Przecież unikalność opisu można bardzo łatwo sprawdzić i to do tego za darmo

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować