Skocz do zawartości

platforma zakupowa


robina

Recommended Posts

Zgodnie z prognozą ekspertów ilość transakcji zawieranych przez internet przez firmy w Polsce wzrośnie czterokrotnie w ciagu najbliżyszch lat.

Dlatego powstała platforma zakupowa Marketplanet OnePlace której celem jest skupienie w jednym miejscu wszelkich transakcji firm zwłaszcza zakupów i sprzedaży. Idea poszukiwania wspólnej płaszczyzny do budowy długotrwałych relacji na poziomie strategicznym oraz realizacji transakcji na poziomie operacyjnym. Marketplanet OnePlace to więcej niż system i narzędzia. To miejsce wymiany informacji, poszukiwania nowych partnerów biznesowych oraz wspierania działań prowadzonych na styku zakupu i sprzedaży. Patrząc przez pryzmat doświadczeń własnych oraz naszych klientów, możemy śmiało stwierdzić, że platforma współpracy zarówno kupujących jak i sprawdzonych dostawców powinna być stałym elementem strategii obydwu stron.

Oferta działań doradczych jest związana z optymalizacją relacji między sprzedającymi i kupującymi. Doradztwo w obszarze Source to Pay http://www.marketplanet.pl/doradztwo/ , pozwala w firmie zaplanować działania, osiągnąć długofalowe ponadprzeciętne efekty działu zakupów.

Do każdego klienta podchodzą oni indywidualnie do potrzeb danego klienta proponując mu jak najlepsze rozwiązania.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...