Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
robina

platforma zakupowa

Recommended Posts

Zgodnie z prognozą ekspertów ilość transakcji zawieranych przez internet przez firmy w Polsce wzrośnie czterokrotnie w ciagu najbliżyszch lat.

Dlatego powstała platforma zakupowa Marketplanet OnePlace której celem jest skupienie w jednym miejscu wszelkich transakcji firm zwłaszcza zakupów i sprzedaży. Idea poszukiwania wspólnej płaszczyzny do budowy długotrwałych relacji na poziomie strategicznym oraz realizacji transakcji na poziomie operacyjnym. Marketplanet OnePlace to więcej niż system i narzędzia. To miejsce wymiany informacji, poszukiwania nowych partnerów biznesowych oraz wspierania działań prowadzonych na styku zakupu i sprzedaży. Patrząc przez pryzmat doświadczeń własnych oraz naszych klientów, możemy śmiało stwierdzić, że platforma współpracy zarówno kupujących jak i sprawdzonych dostawców powinna być stałym elementem strategii obydwu stron.

Oferta działań doradczych jest związana z optymalizacją relacji między sprzedającymi i kupującymi. Doradztwo w obszarze Source to Pay http://www.marketplanet.pl/doradztwo/ , pozwala w firmie zaplanować działania, osiągnąć długofalowe ponadprzeciętne efekty działu zakupów.

Do każdego klienta podchodzą oni indywidualnie do potrzeb danego klienta proponując mu jak najlepsze rozwiązania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to całkiem ciekawie. Sama jestem wierną fanką zakupów internetowych. Najpierw czytam artykuły na blogach, np. o tym jaki powinien wyglądać modny facet podczas upałów, a potem szukam danych ciuchów w sieci. Taka platforma to na pewno dobra droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzrośnie i co do tego nie ma tutaj żadnych wątpliwości. Widzę po sobie, ze o wiele częściej robię zakupy własnie przez internet. Jest to dla mnie wygodniejsze, szybsze jak również o wiele tańsze bo przez internet moge sobie porównać ceny wielu produktów. 

Jesli natomiast chcecie się tym zając biznesowo, polecam zainwestowanie w odpowiednią platformę. Coraz bardziej doceniana jest na przyklad platforma do handlu b2b. 

http://www.asystent4you.pl/handel-hurtowy-w-sieci-wybierz-system-b2b/

Na stronie jest opisane jak to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×