Skocz do zawartości

[szukam] zleceń dla webmastera


patwoj98

Recommended Posts

Witam! 

Jestem programistą freelancerem, ze skromnym rocznym doświadczeniem w branży. Zarobkowo robię to od kilku miesięcy, zawsze kończąc z zadowoleniem klienta. 
Potrafię:
*HTML - oczywiście mówimy o wersji najnowszej HTML5. Nauczony z referencji HTML na W3.
*CSS - tworzę w najnowszym CSS3, tak jak HTML, tak i tego nauczyłem się z W3
*JS - wiele kursów przeszedłem, wiele poradników przeczytałem, W3 przerobiłem, w niektórych projektach już wykorzystałem :)
*jQuery - Tak jak JS ;)
*PHP+SQL - Od tego zacząłem naukę (której nie skończyłem bo człowiek uczy się całe życie). Tworzę obiektowo, czytelnie i bezbłędnie.
*Bootstrap - Lubię być 1, nawet w Google, więc wypada się dostosowywać do urządzeń mobilnych, aby wypadać dobrze w wyszukiwarce
+jestem skłonny się uczyć

W związku z moim małym doświadczeniem, nie pobieram za robotę kosmicznych stawek, a jedynie wynagrodzenie godne za tę pracę.
Dotychczas zrobione projekty były od strony back-endowej, dlatego nie mogę się poszczycić nimi w portfolio, dlatego go nie posiadam. 

Strony są zawsze według najnowszych standardów.

Co mogę zaproponować klientowi?

*Dobra jakościowo strona WWW
*Stworzenie CMSa
*Edycja strony (dodanie responsywności, poprawa działania, aktualizacja)
*Działania na forach różnego typu
*Przygotowanie całej strony
*Dobry kontakt
*Dodanie lub edycja elementów na stronie (typu logowanie, rejestracja, wyświetlanie czegoś)

W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu przez portal lub GG.

A trochę o mnie... Jestem młodym i ambitnym chłopakiem wraz z referencjami od klientów (możliwość uzyskania po kontakcie ze mną). 
Chętnie tworzę wszystko co ma początek www i jest dostępne powszechnie. Moją pasją ponadto są rowery :)

 

Kontakt:

GG: 45106577

Mail: patwoj98@gmail.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...