Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
robina

Jak sobie poradzić z trądzikiem?

Recommended Posts

Witajcie. Co prawda w moim wypadku problem nie jest jakoś bardzo nasilony, ale i tak daje mi się we znaki. Chodzi o to że nie mam już nastu lat a ciągle się z tym zmagam. Niestety konsultacje dermatologiczne niewiele już dają i zastanawiam się nawet czy nie przesadzam, z drugiej jednak strony ciężko jednak tego problemu nie dostrzec. Być może są tu jakieś dziewczyny które też mają taki problem? Może macie jakieś rady? Domowe sposoby czy coś? Ja stosuję na razie takie naturalne kosmetyki (niedawno zmieniłam wszystkie swoje "syntetyki") i już widzę lekką poprawę. Co jeszcze mogę zrobić? Może znacie jakieś dobre maseczki? Może są jakieś zabiegi na twarz z takimi problemami? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę!

Najgorsze są blizny po trądziku. Dobrze, że wymyślili coś takiego, jak laser. Byłam na trzech zabiegach laserowego usuwania blizn w Vici Clinic i efekty są bardzo dobre. Przy dwóch zabiegach trzeci dostajemy w prezencie :)

Zgadzam się z przedmówczynią. Sama miałam usuwaną bliznę po oparzeniu w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Szkoda, że tak długo zwlekałam z decyzją. Bałam się, bo słyszałam, że to bolesny zabieg. I owszem ale można znieczulić skórę maścią Emla i nie jest wcale tak źle :)

Sam mam problem z trądzikiem oraz pomogło u mnie wprowadzenie pewnych zmian

zdrowa dieta

picie dużej ilości wody codziennie

przerzucenie się na naturalne kosmetyki - nie polecam patrzeć się jedynie na reklamy ale polecam zwrócić uwage na to czy kosmetyk rzeczywicsie ma naturalny skład, dobrze jest na pewno unikać kosmetyków które maja w sobie duże ilosci alkoholu bo takie kosmetyki nie są dobre jeśli chodzi o wyglad skóry trądzikowej. Mi najlepiej w sumie pomógł do tej pory sevolium.  https://www.epiotrkow.pl/news/Krem-na-tradzik--jaki-wybrac,39513

Zaloguj się, aby obserwować