Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
martakaczm

Jak się pozbyć blizn po trądziku?

Recommended Posts

Jednym z moich największych dramatów pozostałych po latach młodości są blizny po trądziku. Jak z tym walczyć? Próbowałam kremów, kwasów... Zero efektów :/ Myślicie, że warto zdecydować się na laser? Znajoma mówiła, że w Vici Clinic w Krakowie mają taki specjalistyczny laser, robi się około trzech zabiegów i skóra się wygładza... Co o tym sądzicie?

Warto się zdecydować na usunięcie blizn laserem. Ból też jest do wytrzymania, można skórę znieczulić maścią Emla. Salon Vici Clinic w Krakowie ma dobre opinie i myślę, że możesz im zaufać.

Najlepszy jest laser. W zasadzie jest to jedyny sensowny sposób na pozbycie się blizn po trądziku. Sam próbowałem bardzo wiele róznych sposobów na pozbycie się takich blizn. Nie pomagały żadne kosmetyki czy peelingi domowe. MOżecie potraktować to jedynie jako reklamę, która tak naprawdę nie ma przełożenia na rzeczywistość....

Sugeruję sobie zerknąć na tą stronę:

http://www.laserdelux.pl/blog/jak-wygladaja-blizny-zanikowe-czy-da-sie-je-usunac

Możecie się tam dowiedzizeć jak wyglądają takie blizny i czy da się je usunąć. NIe da się ich usunąć na 100% bo jednak jest to pewien ubytek w skórze. Jednak za pomocą lasera można je zredukować do takiego poziomu,że nie będą widoczne. 

Zabiegi laserowe są dobre, jednak nie sprawia, ze blizny nagle cudownym sposobem poznikają. Są w stanie zmniejszyć ich widoczność jednak blizny to stała zmiana w strukturze skóry, na którą nie pomogą ani kremy ani laser. Poza tym w przypadku lasera trzeba wybrać na wiele zabiegów. Bo inaczej nie będą skuteczne.

W pierwszej kolejności polecam zastanowić się raczej nad stosowaniem odpowiedniego kremu albo serum, który moze miec dobry wpływ na zmniejszenie widoczności blizn. Oczywiście nie od razu ale po jakims czasie stosowania. Dobre rezultaty daje Strialys. 

Zaloguj się, aby obserwować