Skocz do zawartości

Aranżacja wnętrz


martakaczm

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Wygląda to całkiem fajnie. Mnie z kolei nurtuje jak powinno się urządzić małe mieszkanie. Niestety z tym zawsze jest problem, bo zawsze brakuje na coś miejsca. Znalazłam kilka podpowiedzi: http://www.alces.pl/jak-urzadzic-maly-salon-5-sposobow-na-powiekszenie-pokoju/ale wiem, że to tylko kilka możliwości, które niekoniecznie mogą się sprawdzić. Można stawiać na minimalizm, ale każdy wie jak to wygląda w praktyce. Może być ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Czasem wystarczy mała rzecz, która zmieni cały klimat wnętrza. Ja ostatnio zamówiłam do pokoju syna takie naklejki i sama nie spodziewałam się, że będą tak dobrze się prezentować. Syn jest zachwycony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kominki w mieszkaniach to tak nie bardzo, a przynajmniej ja tak to widzę. Co do aranżacji, to chyba najlepiej byłoby szukać inspiracji w sieci. Teraz tego jest naprawdę dużo. Ale co powiecie na takie aranżacje z wykorzystaniem antyków? Niedawno oglądałem takie zabytkowe meble na http://antiquebeauty.eu/kategoria/meble/ i muszę stwierdzić, że wyglądają one interesująco, a z pewnością wystrój takiego wnętrza mógłby zaliczać się do tych mniej typowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 5.09.2016 o 13:22, paris napisał:

Niedawno oglądałem takie zabytkowe meble i muszę stwierdzić, że wyglądają one interesująco, a z pewnością wystrój takiego wnętrza mógłby zaliczać się do tych mniej typowych.

Myślisz, że do takich zabytkowych mebli pasowałoby takie mosiężne oświetlenie: http://dragonfly24.com.pl/5-lampy-mosiezne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...