Skocz do zawartości

Wakacje

bilon

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Ja wreszcie postanowiłam spełnić swoje największe marzenie i wybrać się do Japonii :) Na razie jestem na etapie planowania tego, gdzie pojadę, co zobaczę, będzie tego dosyć sporo. Szukałam jakiś ciekawostek i znalazłam coś takiego: http://eu-eu.eu/co-warto-zwiedzic-w-japonii/, ale Japonia to tak fascynujący kraj, że ciężko jest zobaczyć wszystko.

• 1 month later...

Kraków jest moim zdaniem bardzo fajną opcją wakacyjną. Jeśli ktoś z Was jeszcze tam nie był to serdecznie polecam odwiedziny. W kwestii noclegów wybór jest bardzo duży, wystarczy popatrzeć na wynajem apartamentów kraków, gdzie możecie wynajmować mieszkania zarówno na doby, jak i na dłuższy okres czasu. Moim zdaniem to fajna alternatywa dla hoteli.

A ja zastanawiam się czy nie wyskoczyć nad morze. Słyszałam że nocleg w Łebie nie jest drogi i jest co nie co pozwiedzać w okolicy ( to jakaś opcja dla bardziej aktywnych) Dla mniej aktywnych lub na leniwe dni a ja mam takich kilka w zanadrzu można poleżeć na plaży w słonku i oddychając na jodowanym powietrzem :D

• 2 months later...
  • Utwórz nowe...