Skocz do zawartości

[Zlece] Zmodyfikowanie Landing Page pod gry !


inwsmedia

Recommended Posts

Witam !

 

Jak sam temat mówi potrzebuję i szukam osoby, która w odpowiedni sposób zmodyfikuję dla mnie już istniejący LP. A wiec dana osoba będzie działała już na pewnym projekcie więc nie będzie musiała tworzyć nic od podstaw. Wszelkie kryteria oczywiście przedstawię w dalszej wiadomości jak i po kontakcie z moją osobą. Poniżej przedstawiam aktualny Landing Page:

 


 

Na chwilę obecną projekt ten prezentuję "Instalator Online" i dlatego głównym zadaniem programisty będzie go zamienienie na Landing-Page, wizytówkę prezentującą pobranie danej, konkretnej gry PC. Ważnym czynnikiem jest aby wszystko wyglądało bardzo realnie i pod każdym kątem przekonało użytkownika, że właśnie z mojego Landing-Page pobierze z pewnością daną grę PC.

 

Co potrzebuję:

 

- Po kliknięciu "Accept&Continue" widzimy następną podstronę która jest w porządku jednak tutaj wymagana jest już pierwsza edycja/poprawka. Już tłumaczę. Trzeba usunąć te opcję do zaznaczania, ponieważ tam są opcję, które sugerują również od razu instalowanie gry, a ten LP ma sugerować wyłącznie pobranie gry, więc trzeba stworzyć takie opcję, które opisują tylko i wyłącznie samo pobranie gry. Tutaj liczę na kreatywność danego programisty, który poda(lub ja mu podam) 2-3 odpowiednie opcję do zaznaczenia.

 

- Następna sprawa dotyczy przycisku „Choose Folder”. Chciałbym aby tutaj sytuacja wyglądała w ten sposób, że jak użytkownik wybierze miejsce docelowe na swoim dysku i kliknie „OK” aby automatycznie przeniosło użytkownika do następnej zakładki tak jak by kliknął na przycisk „Save&Download”. Ten czynnik dla mnie jest bardzo ważny.

 

- Następna sprawa dotyczy kolejnej podstrony więc proszę spojrzeć na poniższy link:

 


 

Kolejna sprawa dotyczy kolejnej podstrony i tutaj będzie najwięcej zmian. Jak widać na chwile obecną jest tam sytuacja, która ukazuję pobieranie niby gry, ja chciałbym to zmienić bo w chwili obecnej wygląda to jak „Instalator Online” a ja nie chce instalatora online tylko chce serwisu z którego użytkownik pobierze grę. Już tłumaczę jakich poprawek potrzebuje:

 

W sumie ten pasek może zostać, albo można zrobić jakiś inny, który będzie odliczał powiedzmy od 5 sekund w dół do rozpoczęcia pobierania gry. Dlatego ten napis „Downloading” trzeba zmienić na inny. Dalej sytuacja wygląda w ten sposób, że gdy pokaże się cyfra 0 to musi na dole pokazać się miejsce na wpisanie kodu, tzw. CD-KEY. Proszę zobaczyć na poniższy link:

 


 

Chodzi o to żeby automatycznie pojawiły się kratki/miejsce do wpisania CD-Keya danej gry, oczywiście aby wszystko ładnie i estetycznie wyglądało. Następna sprawa po pojawieniu się kratek/miejsca do CD-keya, chciałbym aby automatycznie również użytkownikowi pokazało się takie okienko jak na poniższym zdjęciu:

 


 

Okienko to ma automatycznie pokazać wybieranie danego klucza, chodzi mi oczywiście o losowe działanie, aby wprowadzić tam z 4 losowe klucze, który skrypt będzie losował. Poniżej masz pokazany cały skrypt:

 


 

Oczywiście chodzi mi o aspekt już samego generowania klucza bez żadnych innych rzeczy.

Tylko jak widać tutaj klucz do końca ma się nie wyświetlić tylko ma pojawić się przed pojawieniem się ostatnich 4 cyfr/liter taki komunikat: 

 


 

W którym będzie napisane, że potrzebna jest weryfikacja w celu wiarygodności że dana osoba jest człowiekiem itp. Itd. I po kliknięciu w przycisk weryfikacji ma się pojawić Gateway w którym wyświetlą się oferty. Oczywiście kod do gatewaya prześlę danemu programiście.

 

I to byłoby na tyle. Zależy mi aby wszystko było robione realistycznie, prawdziwie, aby użytkownik był pewny, że pobierze daną grę. Dlatego zależy mi na każdym detalu. Również bardzo liczę na kreatywność i pomysły danej osoby, bardzo chętnie wysłucham wszystkiego co miałoby pomóc w tym moim LP. Oczywiście ten LP musi być edytowany pod każdą inną grę i dobrze prezentować się na urządzeniach mobilnych.

 

Co do ceny z tego względu że mówimy o poprawkach,edytowaniu moja cena wynosi do 100 zł.

 

Projekt dla mnie jest bardzo pilny, dlatego szukam wyłącznie osoby, która dysponuję czasem i umiejętnościami. Zalezy mi aby projekt został zmodyfikowany w szybkim czasie ale rzetelnie i zgodnie z wytycznymi.

 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail: inwsmedia@gmail.com

 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...