Skocz do zawartości

Własny biznes


Uchanka

Recommended Posts

  • 1 month later...

Najlepiej najpierw zrobić odpowiednie badania rynku, bo to, że czegoś brakuje, nie oznacza, że będzie na to popyt. Lepiej więc najpierw zacząć od tego, by potem się nie okazało, że to był jednak niezbyt dobry pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Najlepiej moi drodzy to w ogóle zacząć od nauki. Bez wiedzy nie ma co się pchać w otwieranie biznesu. Przekonałam się o tym na własnej skórze. I mimo że myślałam sobie, mam przeciez studia zrobione, to dopiero studia podyplomowe w http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/ pokazały mi, jak mało de facto  wiem. Ale teraz jestem bogatsza i w wiedze i w doświadczenie więc polecam wszystkim taką szkołę przed rozpoczęciem własnego biznesu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Przy nowej firmie, szczególnie usługowej lub produkcyjnej możesz się zorientować czy nie opłacałoby Ci się zmienić sprzedawcy prądu. Przy dużym zużyciu można na tym sporo zaoszczędzić w skali roku. Jest jednak kilka rzeczy, na które trzeba koniecznie zwrócić uwagę przy takiej zmianie, a opisane masz je tutaj: http://www.brief.pl/artykul,4018,3_rzeczy_o_ktorych_warto_pamietac_podczas_zmiany_sprzedawcy_energii_elektrycznej_dla_firm.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego, jaki biznes się wybierze, trzeba brać pod uwagę wiele różnych czynników i kwestii, które przy tworzeniu własnej firmy, a także jej rozwoju są bardzo potrzebne. Często przy budowach czy przebudowach potrzebne jest dobre zorganizowanie ruchu drogowego: http://maxmag.pl/projektowanie-i-organizacja-ruchu-co-to-jest/, a siłą rzeczy mało kto zwraca na to uwagę wcześniej, chyba że jest już naprawdę taka potrzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...