Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karex

W jakim banku założyć konto na firmę?

Recommended Posts

Planuje uruchomienie działalności gospodarczej. W jakim banku najlepiej uruchomić rachunek bankowy? Zależy mi na możliwie niskich koszta, placówkach - możliwość wpłaty utargu oraz rozległej sieci bankomatów. Jakieś propozycje?

Mam konto w Banku Pocztowym. Założyłem tam tylko dlatego, że były tanie w użytkowaniu. W sensie nie potrzebowałem karty do bankomatów, bo gdybym potrzebował, to kosztowałoby mnie to dodatkowo około 10 zł miesięcznie.

Mam drugie kont w mBanku. Jest darmowe, tylko należy pamiętać, aby 5 transakcji w ciągu miesiąca zostało wykonanych przy pomocy karty bankomatowe. Wtedy koszta karty ponoszą sprzedawcy a nie ja. Porównanie kont firmowych znajdziesz jeszcze tutaj http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-firmowych/

Najtaniej wychodzi to w Smart Banku.

No niby tak ale jest opłata. O wiele tańszy jest nest bank ( kiedyś smart bank). Który takich opłat nie miał. M bank kiedyś był całkowicie darmowy. Obecnie sytuacja przedstawia sie inaczej co można zobaczyć sobie chociażby w tym porównaniu:
www.postawnaswoim.pl/ranking-kont-firmowych

Jakby co to aktualizują je codziennie. Na dzień dzisiejszy najlepsze oferty na konto firmowe maja

Alior bank

Ing bank

oraz Idea bank

Nasza firma ma konto biznesowe w banku Raiffeisen. Nie jest całkowicie darmowe, ale kilka "zer" by się znalazło. M. in. darmowe przelewy do US i ZUS.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować