Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karex

Prezent na 18 urodziny

Recommended Posts

Witam
Ide za dwa tygodnie do syna mojego brata na 18 urodziny - taka rodzinna imprezka i jak wiadomo potrzebuje jakis sensowny prezent, ale problem jest w tym ze chlopak juz wszystko ma telefon, mp3, super komputer itd. Wiec co tu duzo mowic chce na to wydac max 500zl, ale najlepiej to cos kolo 300 :P, ale nie mam zupelnie pomyslu - 
CZEKAM NA JAKIES SENSOWNE POMYSŁY 

Możesz zawsze dać mu do ręki te 300 zł. Nie będzie to zbyt oryginalne ale chłopak sobie kupi to co chce :P Jeśli jednak chcesz mu dać jakiś prezent to najlepiej niech będzie to jakiś zabawny gadżet jak na przyklad:

http://www.goodies.pl/389-prezenty-na-18

Szczególnie jeśli ma wszystko czego mu potrzeba. Nie polecam natomiast kupować zboczonych figurek i jakichś tam lalek, które kupuje sporo osob na 18 stkę.Potem nie wiadomo co z tym robić. Ja dostałem tego sporo i potem to wyrzuciłem :P

Może warto się zastanowić nad jakimś niewielkim upominkiem? Na stronie https://printerrier.com/ można znaleźć wiele ciekawych propozycji. Może to być na przykład kubek do herbaty czy koszulka z ciekawym nadrukiem. Cenowo wychodzi to korzystnie, a taki prezent to fajna pamiątka.

Na miejscu jubilata wolałbym sam rozporządzić tym budżetem :P No ale wiadomo jak jest. Myślę, że ciekawym i wciąż oryginalnym prezentem będzie  porcelana. A po latach będzie z tego miłe wspomnienie o obdarującym.

Edytowano przez Eskel
  • Upvote 1

Ja uważam, że najbardziej praktycznym prezentem jest kasa. To się przyda każdemu w każdej sytuacji. Do tego można dokupić jakiś mały przydatny gadżet, na przykład ze strony Printerrier. Teraz przed świętami oferują aż 25 procent rabatu na cały asortyment więc tym bardziej warto rzucić okiem na ich propozycje. Pieniądze się przydadzą, a gadżet będzie świetną pamiątką :)

No właśnie z takimi osobami bywa największy problem. Z osobami, które mają teoretycznie wszystko. I weź tutaj takiej osobie coś konkretnego podaruj. Budżet masz dość spory, tak wiec moja propozycja to 3 opcje

1. Lot w tunelu aerodynamicznym albo jakiś inny prezent, który drugiej osobie da ciekawe wrażenia

2. Karta podarunkowa do steam albo innego sklepu z grami (niekoniecznie za całośc ale na przykład za 2 stówki, na pewno będzie wiedział co sobie kupić)

3. Kasa plus ewentualnie jakiś fajny gadżet, zerknij sobie na tę lampkę: https://pixel-shop.pl/pl/p/Lampka-Ikony-PlayStation/821 Bedzie miał pamiątkę. 

dd12286b56cdd34ebe69141946d1b916.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować