Skocz do zawartości

[współpraca] Poszukuje Programisty/Technika Stron WWW

McSkunik

Recommended Posts

Poszukuje: Programysty/Współpracownika do projektu stworzenia strony która bedzie skupiskiem filmów.
Strona bd funkcjonalnosci cda czy to tez zalukaj lub iptak czy tam kinomaniak, wracając do poszukiwań szukam osoby która była by zarazem programistą a współwłaścicielem strony mozna powiedzieć kolegą szukam poważnej osoby która zna sie na tworzeniu stron oczywiście oferuje moją pomoc przy tworzeniu i tutaj zaznaczam nie szukam sponsoringu sam place sobie za wszystko. Posiadam stałe dochody !

Owa strona Nie ma jeszcze danej nazwy czy tez danego wyglądu szukam kogos kto nie bedzie chciał ZAPŁATY szukam kogos kto bedzie chciał wspolpracować i budować tak zwaną marke strony.

Na tą chwile nie umiem powiedzieć czy strona bedzie posiadać jakies zyski lecz reklama na fb czy to poprzez google lub yt napewno bedzie zapewniona przezemnie pragne aby strona rozwinela sie w dobra strone i służyła ludzią.

Co do budżetu mojego cóż moge powiedzieć stać mnie na utrzymanie oraz wykonanie takiej strony.

z Mojej strony Oferuje:
*Oplacanie Serwera *Godnego Serwera*
*Oplacanie Wszystkich Kosztów Związanych z Promowaniem Hostingiem itp
*Moderowanie Strony
*Dodawanie Filmów
*Prowadzenie Dokumętacji
*Rozliczenia
*Drobną pomoc przy pracy nad stroną

Tak wiec koncząc to ogłoszenie zapraszam wszystkich chętnych ciekawych do kontaktu ze mną

Kontakt
GG:50990190
PW