Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dorottii3

Szkolenia a pomoc domom dziecka

Recommended Posts

Witam wszystkich,
To będzie krótkie zaproszenie o charakterze niedochodowym.  Wierzę, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeśli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy.  Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja.  W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Pozdrawiam serdecznie,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla stowarzyszeń i fundacji.

Ma to sens. Warto wykorzystać każdą możliwą okazję do oszczędności, ale też do pomocy. Nie wiem, czy już o tym myśleliście, ale aktualnie można pomóc poprzez przekazanie 1% podatku na jakąś fundację. Ja pomagam Fundacji Pomocy Dzieciom „Pociecha”, bo wiem, jak dużo dobrego robią dla dzieci ze skrzywionych wychowawczo rodzin. Na www.fundacjapociecha.pl możecie poczytać o ich misji, która moim zdaniem jest bardzo szczytna. Dzięki nam te dzieciaki mogą normalnie dorastać.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować