Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piet

Vivus czy ktoś korzystał ?

Recommended Posts

Potrzebuję pożyczyć niewielką kwotę pieniędzy, aby opłacić szkołę. Nie mam od kogo jej pożyczyć, więc rozejrzałem się za tzw. chwilówkami. Nigdy wcześniej nie korzystałem z tego typu usług i nie zamierzam stale korzystać, ale ta sytuacja jest wyjątkowa. Zainteresowało mnie to, że podobno pierwsza pożyczka jest bez prowizji i odsetek, czyli oddaje się tyle ile się pożyczyło. Czy ktoś miał doświadczenia z tą firmą? Jak to jest z umową, jeśli nie zamierza się później brać od nich pieniędzy? Trzeba podpisywać i odsyłać, czy wystarczy, że się spłaci i sprawa będzie załatwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum są opinie o firmie Vivus:

forum-kredytowe.pl/f160/vivus-pl-opinie-klientow-63887.html - możesz sobie tutaj poczytać opinie osób, które brały kiedyś taką wlaśnie pożyczkę.Jeśli chodzi o mnie to nie polecam ponieważ oprocentowanie takiej pożyczki jest wyjątkowo wysokie.

Wyjątek to pierwsza pożyczka za darmo.Ta oferta jest rzeczywiście warta zastanowienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z siebie dumny ale dwa razy korzytałem z firm pożyczkowych prywatnych, potem jednak przestałem. Oprocentowanie w takich firmach jest bardzo wysokie oraz pozyczanie w nich zupełnie się nie opłaca. 

Przerzuciłem się na pożyczki społecznościowe. Polecam bardziej zainteresować się tym tematem. Pożyczki takie są znacznie mniej oprocentowane oraz mają lepsze warunki spłaty. Jak w Future Capital. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×