Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tymekalex91

Dentysta dylemat

Recommended Posts

Cześć . Rozmyślam o wybielaniu zębów i licówkach. Mój lekarz do którego chodzę stomatolog radom http://danuta-majewska.pl zaproponował na jedynki założenie licówek bądź ich wybielenie. Ale moje zęby nie prezentują się elegancko. Po usunięciu osadu są nadal żółte, zatem nie wiem czy rozjaśnienie mi tutaj pomoże. Koszty za dwa zabiegi są niestety bardzo drogie i naturalnie wolałbym wybierać możliwość tańszą czyli wybielanie. Lecz jakie rozjaśnianie zębów wybrać nakładowe lub w gabinecie stomatologiczny za pomocą lampy. A wy co sadzicie?

Jestem podobnego zdania, a w każdym mieście znajdzie się jakiś dobry dentysta godny polecenia

A ja chodzę regularnie do swojego dentysty Aldent w Lublinie. Dysponują nowoczesnym sprzętem stomatologicznym i zabiegi w ogóle nie bolą. Więc nie ma się czego bać.

Licówka niezła sprawa, jednak nie taka tania. Jeśli Cię na to stać to śmiało :)

Wstawienie sobie licówek nie jest wcale takie głupie. Sam zastanawiałem się ostatnio czy zdecydować się na licówki i postanowilem się zdecydować. Była to jedna z lepszych decyzji jaka mogłem podjać. Nie dosć, ze jest to znacznie tańsze niż aparat to jeszcze daje praktycznie natychmiastowy efekt. I na pewno jest bardziej naturalne niż popularny ostatnio bonding, który nie jest polecany jeśli zależy Wam na tym aby zębiska prezentowały się jakby to były nasze stałe.

Nie pomoże w przypadku dużych wad, jednak jeśli macie mniejsze wady albo na przykłąd diastemę, to jest to najlepsza opcja.  https://madentplock.pl/implanty-szansa-na-piekny-usmiech/

Zaloguj się, aby obserwować