Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
aniamroz79

Czy powinno się zaufać takiej agencji pracy?

5 postów w tym temacie

Cześć, zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec. Pragnę podjąć zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych. Dużo się słyszy w telewizji , że opiekunka osób starszych została oszukana w Niemczech. Dlatego mam duże obawy. Są w naszym kraju agencje, które pośredniczą w znalezieniu pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl , ale czy korzystając z usług takiej agencji pracy mam gwarancję, iż nie zostanę wykiwana? Muszę na prawdę troszkę zarobić, lecz nie chcę pracować 3 miesiące za darmo. Dlatego jak ktoś ma namiary na sprawdzoną agencję to będę wdzięczna za linki. Proszę też o wypowiedź ludzi, którzy wyjechali z podaną przeze mnie agencją pracy w charakterze opiekunki osób starszych do Niemiec.

0

Ciężko powiedzieć,najlepiej skontaktuj się z kimś kto miał z nimi do czynienia.

0

Praca za granicą to bardzo odważna decyzja. Nawet jak ci się uda i będziesz mieć pracę przez kilka lat tracisz kontakt z rodziną i naszym rynkiem pracy. Z każdym rokiem nie będziesz młodsza i dostosowanie się do realiów życia w naszym kraju i znalezienie pracy po powrocie może być potem trudne. Co do opieki nad osobami starszymi to i w Polsce znajdziesz osoby które chętnie cię zatrudnią. Jak policzysz koszty mieszkania i życia na zachodzie może się okazać że niewiele mniej zarobisz. Znalezienie pracy nie jest dziś tak trudne jak kiedyś. Sama obecnie zamierzam zmienić pracę i przeglądam oferty. Dużo ciekawych zleceń znajdziesz na Oferia.pl . Znajoma znalazła tam ofertę montażu sztucznej biżuterii w dziale prac dla rzemieślników http://oferia.pl/zlecenia/rzemioslo-fachowcy . Siedzi w domu i montuje naszyjniki i kolczyki. Ma nienormowany czas pracy i może spokojnie zajmować się dzieckiem. Pomaga jej w tym cała rodzina jak nie ma nic do roboty więc nieźle zarabiają.

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0