Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gabi157

Gotówka czy prezent ?

Recommended Posts

Ja swojemu chrześniakowi planuję kupić porządny i bezpieczny fotelik do auta, większość prezentów jaka przyszła mi na myśl jest oklepana, a to jest mój faworyt. Tylko zastanawiam się nad konkretnym wzorem, na chwilę obecną podoba mi się taki Recaro Zero no ale kobieta zmienną jest i jak przejrzę kolejne sto modeli to spodoba mi się inny, dlatego decyzja jeszcze nie zapadła a raczej głośno myślę.  

Na chrzciny dobrym pomysłem są łańcuszki :) ja dziecko będzie potzrebowało pieniędzy to samo opchnie komuś w przyszłości ( takiezprzymrużeniemoka) :D

ja dawałam złoty łańcuszek, a teraz na 4 urodziny składałam się na mebelki do pokoju :) Jednak najważniejsze jest, żeby dziecko miało stały kontakt z rodzicami chrzestnymi. Nie trzeba walić pieniędzy. Dziecko musi mieć świadomość, że lepiej albo gorzej ale zawsze pomożemy. I pamiętajmy, że często rodzicom nie można powiedzieć wszystkiego, bo nie mają dystansu i wtedy można znaleźć poratunek u cioci :) 

Ja dałabym złoty łańcuszek z wisiorkiem :) do tego jakiś skromny dodatek np w postaći pięknego albumu na zdjęcia :)

No pewnie, że się kupuje, to wszystko zalezy od Twojego pomyslu na prezent dla dziecka a nie na trendy (moim zdaniem).

gotówka ;)

http://najwieksze-piersi.pl/upsize-krem-na-powiekszenie-piersi-moje-doswiadczenia

Zaloguj się, aby obserwować