Skocz do zawartości

Masaż a ból kręgosłupa


natkawal76

Recommended Posts

Witam . Ostatnim czasem zmagam się z uciskiem kręgosłupa. Po wizytach u specjalisty oraz wielu tygodniach stania w kolejkach zostałam skierowana do fizjoterapeuty. W necie poszukałam profesjonalisty pod hasłami masaż relaksacyjny warszawa relaxmindandbody.pl . Pragnę się dowiedzieć czy może znacie tenże gabinet? Czy korzystaliście kiedyś ze profesjonalnej pomocy a czy daje ona jakieś rezultaty? Zmagam się z uciskiem już od kilkunastu lat i oprócz tabletek, nic nie pomaga. Chyba znacie jakieś nietypowe programy o ćwiczeniach? Wiem, ze osobiście nie dam rady a wy co uważacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja niestety nie znam tego gabinetu, ale jeśli potrzebujesz dobrego fizjoterapeuty, to polecam Centrum Fizjoterapii i Poradnię Rehabilitacyjną w Krakowie. Z pewnością pomoże ci wykorzystywana przez fizjoterapeutów terapia manualna. Zobacz sobie, co na ten temat piszą na rehabilitacja-rst.pl/services/terapia-manualna-krakow/. Znajdziesz tam także wszystkie dane kontaktowe do Centrum. Z tego co wiem, to przyjmują na skierowanie jak i prywatnie. Jeśli nie możęsz już wytrzymać z bólu, skorzystaj z ich usług jak najszybciej. Z kręgosłupem nie ma żartów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Oj tak, masaż jest wskazany przy wszelkich bólach z kręgosłupem. Można sobie takie wizyty też zamówić do domu z Medikar Home Care, jest to zdecydowanie wygodniejsze niż dalekie dojazdy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...