Skocz do zawartości

Proszę o opinie odnośnie urządzenia mieszkania


natkawal76

Recommended Posts

Dzień dobry. Muszę się poradzić was odnośnie przebudowy kuchni. Podobają nam się takie panele szklane do kuchni http://cienkusz.com.pl, ale mam pewne obawy odnośnie ich montażu. Najistotniejsza z nich to trwałość takich paneli. Jak zachowują się one pod wpływem ciepła i różnego typu detergentów do czyszczenia kuchni. Kolejna kwestia czy grafika na szkle nie ulegnie wytarciu lub zmatowieniu. Do tej pory posiadałem pospolity gres i sprawdzał się idealnie. Natomiast moja małżonka postanowiła mieć nowoczesną kuchnię z takimi panelami szklanymi. Czy ktoś z Państwa posiada w swoim domu w kuchni takie panele z grafiką na szkle? Będę zobowiązany za wasze doświadczenia z tym materiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja osobiście nie mam paneli szklanych, ale moja przyjaciółka je u siebie zastosowała. Bardzo dobrze się sprawdzają, nic się nie dzieje z grafiką. Możesz też poszukać dodatkowych pomysłów na kuchnie tutaj http://domifikacje.pl/porady/poradnik-aranzacyjny-jak-urzadzic-kuchnie-z-wyspa/ . Warto przemyśleć również tapety, płytki, cegłe oraz kamień, jeśli nie masz przekonania do szkła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w nowym mieszkaniu warto zainwestować w odpowiedni klimat szczególnie w przyszłym salonie. W takim miejscu dobrze sprawdza się kominek na pellet drzewny sam styl obecnych kominków robi duże wrażenie, a juz po rozpaleniu wprowadza niesamowity klimat. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moim zdaniem w każdym wnętrzu dobrze sprawdzi się kominek. Warto się nad tym poważnie zastanowić. Jeśli chodzi o kominek to duży wybór znajdziecie tutaj:  http://sklep.kominki-vector.pl/ . Myślę, że uda Wam się coś ciekawego dobrać do stylu Waszego domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...