Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karex

Prezent dla żony na rocznicę

Recommended Posts

A musi być taki drogi? Może lepiej kupić po prostu jakiś praktyczny gadżet? Z mojego punktu widzenia mogę polecić gadżety ze strony Printerrier, mają bardzo ciekawe propozycje. Może skusisz się na jakiś t-shirt albo kubek do kawy? Żona na pewno się ucieszy z takiego praktycznego prezentu.

Opcji jest bardzo dużo. Może być to:

fajny zegarek

dobra ksiązka

jakaś gra komputerowa ( jeśli zona oczywiscie gra na komputerze).

Możesz jeszcze zastanowić się nad fotopoduszką:

http://selino.pl/foto-poduszki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-11.html

Na stronie jest opcja zamówienia poduszki z nadrukiem ( jest możliwość zaprojetkowania takiej poduszki). Żona na pewno doceni wysiłek. 

Nie szalej z tą kasą :) Lepiej odłóż na wspólne wakacje, bardziej się ucieszy. Rzuć okiem na propozycje od Artiglo, mają bardzo fajne gadżety w ofercie. Może coś tam dla niej wybierzesz, jakiś kubek do kawy może? Wiesz, to jest praktyczne, a tak dużo kasy przynajmniej nie wydasz ;)

wspólny wyjazd jest bardzo fajną propozycją, dobre wspomnienia są bezcennym prezentem. Może na przykład Orawa noclegi? Jest tyle pięknych miejsc do których można pojechać :)

Tak, za takie pieniądze możecie wspólnie spędzić gdzieś weekend. 

Może jakieś termy? u nas w okolicy są termy Mszczonów, które bardzo polecam :) 

albo zafunduj jej jakieś spa: maseczki na włosy i twarz, masaż ciała, zrobienie paznokci. Bajka dla każdej kobiety :)

Moja kochana żona dostanie w prezencie zmywarkę. Naczynia zmywamy ręcznie, ale w większości żona to robi, ręczne zmywanie to nie tak hop siup, ciężka praca dzień w dzień. Nie dawno skończyliśmy remont kuchni i jest specjalne miejsce na zmywarkę ale jeszcze się jej nie dorobiliśmy. Aktualnie szukam jakiejś dobrej, ktoś coś ? Tutaj coś wybiorę https://www.morele.net/agd/agd-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-90 ? Może ktoś ma jakiś sprawdzony model.

Romantyczna wycieczka jak najbardziej OK ;) Jeśli żona lubi baseny, to możesz zabrać ją na przykład do kompleksu, gdzie baseny są połączone z saunami. Polecam takie miejsce w Białce Tatrzańskiej - nazywa się Terma Bania i możecie tam skorzystać z basenów termalnych, saun, strefy SPA, jacuzzi i innych rozrywek ;) Ja na miejscu żony byłabym zachwycona ;)

Ja też jestem raczej za wycieczką. Rzeczy materialne są owszem fajne, ale to wspomnienia zostają w nas na dłużej. Egzotyczna wycieczka w ramach prezentu to byłoby coś. Sama bym chętnie się na taką wybrała. Z innych prezentów to może rzeczywiście coś z biżuterii, ale najchętniej jakbym sama sobie coś wybrała. Najczęściej różnimy się bowiem w tej kwestii z mężem. Może jeszcze chętnie bym widziała u siebie coś z galanterii skórzanej lub ubrań, ale tu też raczej tylko wspólne zakupy wchodzą w grę. Czasem mówię mężowi wprost co ma kupić, np. teraz chcialabym tą sukienkę z kołnierzem: http://pakuten.pl/27-sukienki Absolutnie nie można liczyć, że facet się sam domyśli - nawet przy bardzo czytelnych sygnałach. Z tych wszystkich rzeczy wolałabym chyba jednak urlop + odpoczynek.

Trudno jest tutaj dokładnie odpowiedzieć jaki jet najlepszy potencjalny prezent dla żony na rocznicę bo opcji może być bardzo wiele. I tak naprawdę wszystko zależy od kobiety. Sami najlepiej znacie swoje kobiety i wiecie co moze im sie podobać.  Może byc to

jakaś konkretna torebka czy inny dodatek

biżuteria Jak tutaj  https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-damska

perfumy

kwiaty plus czekoladki

ewentualnie samodzielnie przygotowana kolacja

Zaloguj się, aby obserwować