Skocz do zawartości

Poszukujemy grafika oraz kodera ! - możliwa praca zdalna

Mooney

Recommended Posts

Dzień dobry,

Rozwijająca się firma finansowo-ubezpieczeniowa o zasięgu ogólnopolskim poszukuje do stałej (możliwa praca zdalna) współpracy:

Grafika:

- Obowiązki
* Tworzenie elementów graficznych stron www
* Tworzenie ulotek, bannerów plakatów itp.
- Wymagania
* Znajomość nowości graficznych
* Znajomość programów graficznych
* min. ukończony 17 rok życia.
* Umiejętność pracy w grupie
- Oferujemy
* Pracę  w młodym zespole
* Możliwość rozwoju (wysyłamy na szkolenia dokształcające)
* Stabilność finansową
* Imprezy intergacyjne
* Liczne nagrody i benefity .

Koder / programista:

- Obowiązki
* Cięcie szablonów z pliku graficznego
* Kodowanie pociętych elementów
* Pisanie prostych skryptów html/java/css/php
- Wymagania
* Znajomość kodowania / programowania
- Oferujemy
* Liczne nagrody i benefity

Wszystkie zgłoszenia można kierować na adres e-mail: kontakt@mooneypolska.pl a po więcej informacji Zapraszamy pod numer telefonu: 508-910-207

Link do komentarza

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
  • Utwórz nowe...