Skocz do zawartości

Personalizacja strony i landing page


Karol

Recommended Posts

Witam, 

Mam pytanie, w sumie dwa i nawet nie wiem jak fachowo określić to co chciałbym zrobić więc opiszę o co mi chodzi :). 

  1. Mam zespół ludzi i jedną stronę www. Jak zrobić, aby każdy z zespołu miał swojego linka do tej strony (jedna strona dla wszystkich) ale swoje buttony, do których są przypisane hyperlinki do strony zewnętrznej gdzie można nabyć produkty. Czyli szata graficzna się nie zmienia, zmienia się tylko linkowanie. Strona stoi na wordpressie. Czytałem o multisite ale nie mam pewności czy to ta funkcjonalność o jaką mi chodzi. 
  2. Landing page - podobna sytuacja jak wyżej. Jedna szata graficzna ale linkowanie do sklepu docelowego, spersonalizowane pod danego użytkownika, który ma swojego reflinka. Czyli człowiek z mojego zespołu daje swojego reflinka osobie trzeciej, ta wchodzi na landing page i z lp kieruje ją do sklepu mojego partnera a nie np. mojego sklepu lub kogoś innego z zespołu. 

Każdy człowiek z zespołu ma utworzone konto w sklepie i prywatny adres, gdzie po zakupie produktu prowizja leci właśnie do niego. Sklep jest po angielsku i zrobiliśmy polski odpowiednik jednak nie da się na nim nic kupić. Linkować musimy pod oryginalny sklep po ang. tylko jak to zrobić w opcji multi-user?

Pozdrawiam,
Karol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
×
×
  • Utwórz nowe...