Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Morlok

Zlecę napisanie prostego skryptu panelu klienta

Recommended Posts

Dzień dobry,

Poszukuję osoby doświadczonej w temacie do napisania skryptów rejestracji/logowania użytkownika, edycji danych w panelu klienta oraz wczytania tych danych do prostego formularza zamówienia.

CO JUŻ JEST

- Gotowa strona w HTML5 (bez żadnych CMSów typu wordpress itp.)
- Listy produktowe kierujące do odpowiedniego formularza zamówienia (na wzór typowego formularza kontaktowego) z wysyłaniem email z załącznikiem na skrzynkę admina i potwierdzeniem na skrzynkę nadawcy, w PHP.

CO NALEŻY ZROBIĆ - PLAN MINIMUM

- system rejestracji:
    - stworzenie unikalnego loginu którym jest email użytkownika
    - stworzenie hasła metodą Hash i sól
    - weryfikacja najchętniej google captcha (już jest w serwisie)
    - wysłanie email w celu potwierdzenia założenia konta
- system logowania
- panel klienta z możliwością zapisania i edycji danych do faktury vat, adresu wysyłki, drugiego adresu wysyłki, imienia i telefonu
- automatyczne wczytanie imienia email i telefonu do wszystkich formularzy na stronie po zalogowaniu oraz możliwość wczytania danych adresowych metodą listy wyboru (select/option - wybierz lub podaj nowy)

CO MOŻNA ZROBIĆ - PLAN OPCJONALNY

- wygenerowanie faktury proforma na podstawie danych zamówienia (wczytanie wszystkich pobranych danych metodą POST i wygenerowanie dokumentu PDF), oraz przesłanie np. w formie załącznika wraz z potwierdzeniem wysłania formularza, lub opcja pobrania na dysk w panelu klienta, lub obydwa.
- optymalizacja już istniejącego kodu (ja jestem webmasterem amatorem i mam świadomość ułomności wielu rozwiązań, w życiu stworzyłem 4 strony z czego trzy w czasach przed wynalezieniem smartfonów).

ZASADY WSPÓŁPRACY

Zależy mi na stworzeniu poprawnego kodu i pomocy w jego poprawnej implementacji w serwisie. Mrówczą pracę przepisywania i tworzenia layoutu wizualnego biorę na siebie.
- Kontakt za pomocą telefonu (jako najszybszej formy komunikacji) i ewentualnie pulpitu zdalnego np. TeamViewer. 
- Udostępnienie plików strony dla wykonawcy.
- Wynagrodzenie płatne przelewem na dowolnych zasadach (prowadzę działalność gospodarczą). Koszt usługi chciałbym znać z góry, możemy się umówić na kosztorys etapów i w razie potrzeby modyfikację po wykonaniu jakiejś części, jestem elastyczny, ważne żeby było dobrze zrobione.
- Możliwość spotkania osobistego na terenie Warszawy.
- Czas realizacji: tyle ile będzie potrzeba, optymalnie byłoby odpalić system wraz z zakończeniem pandemii i otwarciem galerii.

UWAGI
Nie jestem ekspertem, być może to co chcę zrobić jest banalnie proste albo jest niewykonalne. Faktem jest że nie mam tyle czasu aby się samemu nauczyć rozwiązać te problemy i dlatego szukam pomocy. Jeśli masz jakieś konstruktywne uwagi to chętnie przeczytam.

KONTAKT
Link do strony na której ma być skrypt oraz kontakt bezpośredni do mnie podam na PM.

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować