Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
r102

Wypadanie włosów

Recommended Posts

Witam serdecznie

Od kiedy nosze dlugie wlosy, mam problem z tym, ze naprawde duzo mi ich wypada. Ogolnie to juz taka przypadlosc, tata cale zycie nosi dlugie wlosy i ciagle sa takie same jak na poczatku lat 80, kiedy je po raz pierwszy zapuscil, za to wujek byl lysy juz w wieku 20 lat, czyli tyle ile mam teraz (i to nie z wyboru). Mozliwe, ze to proces naturalny, ktorego nie przeskocze, mimo wszystko chcialbym jednak zapytac sie jakiegos lekarza. I tu pytanie do was - czy wiecie moze jaki lekarz zajmuje sie takimi dolegliwosciami ? Myslalem o dermatologu, ale on jest raczej od problemow skornych, a tu raczej chodzi o wlosy ...

Powodów takiego stanu rzeczy moze być wiele:

- genetyka - jesli ojciec i dziadek byli lysi to Ty również najprawdopodobniej bedziesz
- choroby skory
- choroby wewnetrzne
- stres - sam miałem taki okres na studiach, ze włosy sypały mi się jak szalone
- odzywianie - szczególnie jesli chodzi o niedobór witamin oraz mikroelementów

Polecam wziąc tutaj pod uwagę wszystkie czynniki i zastanowić się czy nie będziesz w stanie któregoś z nich zmienic oraz poprawić. Z kosmetyków jestem w stanie polecić CI kosmetyki Delpos https://delpos.pl/ , moze tanie nie są ale dają dobre rezultaty jeśli chodzi o wzmocnienie już istniejacych cebulek włosowych. 

Zaloguj się, aby obserwować