Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
r102

Zatrudnienie pracownika do sklepu internetowego

Recommended Posts

Zatrudnienie nowego pracownika do sklepu internetowego - prośba o radę

Do tej pory tematy takiej jak prowadzenie FB, Instagrama, rzadkie wysyłanie newsletterów ogarnialiśmy wewnętrznie, traktując to jako zadanie dodatkowe osób zajmujących się na co dzień przede wszystkim innymi tematami. Jednocześnie współpracujemy w zakresie SEO z zewnętrzną agencją a w zakresie wąsko traktowanego SEM z freelancerem.

Czujemy, że nadszedł czas, żeby do naszego zespołu dołączyła osoba, która przejmie prowadzenie social media a przy tym stanie się ogniwem łączącym nas z zewnętrznymi agencjami, będzie w stanie udzielić odpowiedzi na część ich pytań i np. zlecić informatykowi wprowadzenie określonych zmian w sklepie, a najlepiej, żeby przy tym mogła samodzielnnie ogarnąć proste grafiki.

Pytania:

1. czy z waszego punktu widzenia połączenie takich kompetencji na jednym stanowisku jest możliwe i czy ma sens? wiem, że profesjonaliści często wytykają wrzucanie SEO i SEM do jednego koszyka jako błąd logiczny, ale biorąc pod uwagę nasz etap rozwoju nie zatrudnimy dwóch osób oddzielnych do każdego z tych działań

2. czy adekwatne jest nazwanie takiego stanowisko w ogłoszeniu o pracę "Specjalista ds. marketingu"?

3. jakie widełki uznalibyście za rozsądne przy założeniu, że mowa o Warszawie, oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i wykluczamy pracę zdalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia - 90% zgłoszeń, nawet z pozoru sensownych to będą bańki mydlane. Niestety, osoby z niskimi kompetencjami na każdym polu, ale potrafiące coś powiedzieć i o tym i o tamtym. Względnie ogarniający wszystko co napisałaś specjaliści to już gips dość drogi, na dziś koszt zatrudnienia takiej osoby to ok 7-10k. 

Moim zdaniem znacznie lepiej będzie tutaj postawić na outsourcing it. https://ofio.pl/katalog-firm/82628/outsourcing-uslug-informatycznych-takze-dla-home-office/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×