Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dkdk

Platforma do sklepu online

Recommended Posts

Dzień dobry,

Poszukuję rozwiązania na mały sklep internetowy i chciałbym się Was w tej sprawie poradzić. Produktów będzie nie dużo - wątpię, że dojdziemy do 1000. Jako, że produkt premium i klient również to chciałem od razu dokupić wtyczki z rodo itp dla świętego spokoju żeby wszystko było w jednym miejscu i tu mam pierwsze pytanie:

Czy jest sens je brać od dostawcy usługi jak np.: shoper, sellingo czy lepiej osobno się z tym bawić? https://responsywnie.pl/ Jak na tym blogu

Jako, że ilość produktów nie będzie duża, sam sklep jest dodatkiem do działalności, kwestie graficzne rozwiążemy w swoim zakresie - grafik na pokładzie, a nie chcemy dużo inwestować to rozpatrujemy podstawowe pakiety. Zależy nam na łatwości i przejrzystości obsługi. Jak dotąd moim faworytem był Shoper (44/miesiąc) choć ostatnio i Sellingo (25/miesiąc) ze względu na cenę abonamentu zwróciło moją uwagę ale może ktoś z tutaj obecnych ma doświadczenie w podobnych tematach i podpowie co będzie najlepsze na start dla żółtodzioba sprzedaży internetowej?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować