Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kcby

Firma kurierska do sklepu online

Recommended Posts

. Ale jaką firmę kurierską polecicie kiedy ktoś zaczyna wysyłać paczki? Najkorzystniej wychodzi InPost i ten mały pakiet. Ale umowa na 24 msc zniechęca. Konsultant dzwoniąc obiecywał 3 msc możliwej rezygnacji gdyby mi sie to nie opłacało i nie byłabym zadowolona. Czy tak rzeczywiście można? Kolejna sprawa, wysyłam delikatne rzeczy i zależy mi by paczki były dobrze traktowane. Jakie macie z tym doświadczenia? Dziękuje z góry za odpowiedzi

My na początku korzystaliśmy z apaczki. Doładowywaliśmy konto wg potrzeb. Teraz bardziej nam się opłaca abonament i codzienny przyjazd kuriera bez zamawiania go, ale nadal przesyłki zagraniczne nadaję przez apaczkę. (mamy umowę z inpost a tam nie ma przesyłek międzynarodowych) Nie wiem czy tam się coś zmieniło, czy jak, ale teraz mamy w apaczce coś w rodzaju kredytu na 500zł i mogę nadać w każdej chwili a faktura przychodzi na koniec miesiąca. Nie wiem czy tak jest przy nowych kontach.

No i polecam kontakt z kimś kto wdrozy CI wygodne funkcjonalności sprzedaży w sklepie. Jak z nimi  https://itcenter.pl/oferta/biznes-w-internecie/sklepy-internetowe/

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować