Skocz do zawartości

Regulamin działu


jsmp

Recommended Posts

1. Wystawiając tutaj stronę, potwierdzasz chęć usłyszenia od innych dobrych i złych stron swojej pracy. nie każdemu twoja strona się musi podobać, więc przygotuj się na słowa krytyki.

2. W tytule tematu zawszyj Nazwe swojej strony lub jej adres. W treści postu koniecznie umieść klikalny link do pracy.

3. Używaj prefiksów:

[lay] - dla niegotowych stron, w formie pliku graficznego

[www] - dla gotowych stron, działających i opublikowanych w sieci

[logo] - loga i logotypy

- dla czcionek, które zaprojektowałeś

Nie twórz własnych prefiksów. Jeśli zachodzi taka konieczność i jesteś o tym przekonany, najpierw zasugeruj to ekipie forum.

4. Strony oparte o darmowe systemy zarządzania treścią, na których autor nie wniósł żadnych innowacji graficznych mogą być oceniane tylko za treść lub będą dyskwalifikowane. Strony niekompletne i wyraźnie 'w trakcie pracy' nie będą przyjmowane.

5. Zabronione jest zakładanie wątków tylko i wyłącznie w celu reklamy jakiegoś serwisu. Wątki mają służyć rozwojowi prac ich autorów.

6. Oceniający, podają pisemne argumenty za/przeciw, wyszczególniając co warto by na stronie zmienić. Dobrze wady w kodzie poprzeć odpowiednimi fragmentami, a zawiłe kwestie graficzne screenem. Na koniec warto wystawić - po ocenieniu takich elementów jak TRESC, KOD i WYGLAD - ocene od 1 do 10, odpowiadającą faktycznemu stanowi tych trzech czynników.

7. Umieszczając prace, zaświadczasz, że jest ona wykonana przez Ciebie. Gdy na stronie jakieś elementy są zapożyczone, darmowe czy nie twojego autorstwa poinformuj o tym. Plagiaty będą nagradzane Banami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...