Skocz do zawartości

Narzędzia wspmagające pozycjonowanie

jaro65

Recommended Posts

Jakich narzędzi używacie do pozycjonowania stron, czy korzystacie z automatów czy półatomatów do katalogowania stron.

Znacie takie programy jak "Sprytne katalogowanie", "SeoLight". Co sądzicie na temat wymiany linków czy coś wam mówią takie aplikacje jak "gotlink" itp. Jakieś własne ciekawe spostrzeżenia.

• 2 weeks later...

do sprawdzania pozycji - webceo (fajny programik instalowany na kompie, niestety wersja bezpłatna ma duże ograniczenia)

katalogowanie - osobiście uważam, że szkoda czasu

systemy wymiany linków - tutaj trzeba być bardzo ostrożnym, google przestrzega przed używaniem, lepsze chyba standardowe linki ze swojego zaplecza

• 4 weeks later...

Jakich narzędzi używacie do pozycjonowania stron, czy korzystacie z automatów czy półatomatów do katalogowania stron.

Znacie takie programy jak "Sprytne katalogowanie", "SeoLight". Co sądzicie na temat wymiany linków czy coś wam mówią takie aplikacje jak "gotlink" itp. Jakieś własne ciekawe spostrzeżenia.

Ja powiem w ten sposób że wiekszość stron proponujacych wymianę linkami to wielka lipa gdzie w ten sposób chcą wypromować swoją stronę lub strony za które biorą kasa za pozycjonowanie - nazw nie wymieniam ale wystarczy wpisać w googlarce wymiana linkami itp to sie sami zorientujecie o kogo chodzi.

Większość wypróbowałem i nawet nigdzie nie zauważyłem żeby mój link był umieszczony. i dlatego proponuje wszystkim uczciwą wymianę linkami i banerami na mojej stronie www.baczewski.boo.pl gdzie zapraszam na link za link lub baner za baner

• 3 weeks later...

moim zdaniem katalogi można sobie odpuścić, w dużej większości są to niezłe śmietniki, często bez żadnej wartości jeżeli chodzi o pozycjonowanie.

systemy wymiany linków można używać, ale trzeba robić to z głową, nie można opierać się tylko na nich.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 5 weeks later...

witam,

nie korzystam z żadnego z wymienionych narzędzi a mimo to mam sporo topów :)

nie będe dawał gotowych rozwiązań ale proponuje lepiej szukać... bo z takimi narzędziami to daleko nie zajedzie się. Oczywiście jeśli myśleć poważnie o karierze pozycjonera

• 3 weeks later...

jeśli ktoś nie wie do jakich katalogów dodawać to naprawdę niech się za to nie zabiera bo szkoda czasu.

Nie do końca zrozumiałeś Svirus .

Koledze nie chodziło o samo katalogowanie , lecz o korzystanie ze stworzonych w tym celu programów .

• 2 weeks later...